خدمات سئو وردپرس آساوب

خدمات بهینه سازی سئو مخصوص سایت‌های وردپرسی، شامل موارد تکنیکال، بهینه سازی پلاگین‌ها و بهینه سازی داخلی بدون نیاز به نصب پلاگین‌های اضافه توسط متخصص‌های سئو وردپرس آساوب انجام می‌شود.

خدمات سئوی داخلی آساوب

موارد اصلی خدمات سئو وردپرس

بهینه سازی پلاگین‌ها

حذف پلاگین‌های اضافه و جلوگیری از کند شدن سایت

رسپانسیوسازی کامل سایت

بهینه سازی کامل نسخه موبایل به دو شکل رسپانسیو و نسخه اختصاصی موبایل

بهبود سرعت سایت وردپرسی

افزایش سرعت سایت‌های وردپرسی با تکنیک‌های کدنویسی

بهینه سازی فنی سایت وردپرسی

موارد سئو تکنیکال مانند بهبود فایل robots.txt و رفع مشکلات کدنویسی قالب وردپرس

آیا برای وب‌سایت وردپرسی خود به سئو نیاز دارید؟

ما در آساوب آماده ارائه خدمات لازم جهت کسب رتبه و بیشتر دیده شدن به شما هستیم.

خدمات سئو وردپرسی ارائه شده توسط آساوب

با استفاده از خدمات سئو وردپرس آساوب ترافیک بیشتری برای وب‌سایت وردپرسی خود ایجاد کنید. با بهره‌گیری از متخصص‌های سئو آساوب خواهید توانست که از تمام دارایی‌های آنلاین خود بیشترین بهره را ببرید. این کار به نوبه خود باعث بیشتر دیده شدن وب‌سایت شما در سرار نتایج آنلاین جستجو در وب خواهد شد. دیده شدن بیشتر منجربه افزایش ورود ترافیک ارگانیک و افزایش درآمد شما خواهد شد.

خدمات سئو وردپرسی ارائه شده توسط آساوب

با استفاده از خدمات سئو وردپرس آساوب ترافیک بیشتری برای وب‌سایت وردپرسی خود ایجاد کنید. با بهره‌گیری از متخصص‌های سئو آساوب خواهید توانست که از تمام دارایی‌های آنلاین خود بیشترین بهره را ببرید. این کار به نوبه خود باعث بیشتر دیده شدن وب‌سایت شما در سرار نتایج آنلاین جستجو در وب خواهد شد. دیده شدن بیشتر منجربه افزایش ورود ترافیک ارگانیک و افزایش درآمد شما خواهد شد.
برای دریافت نتایج عالی در سایت وردپرسی خود باید از همان ابتدا نکات سئو را در تمام صفحات سایت خود اجرا کنید. این کار باعث خواهد شد که موتورهای جستجو راحت‌تر محتوای صفحات شما را درک کنند و روند رتبه گرفتن در نتایج موتور جستجو نیز آسان‌تر شود.
با استفاده از خدمات سئو وردپرس آساوب نه تنها سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه خواهید کرد بلکه با بهبود ساختار و کارایی سایت تجربه کاربری عالی برای بازدید کننده‌های خود رقم خواهید زد که این هم به نوبه خود می‌تواند بر روی سئو و دریافت رتبه بالاتر سایت شما اثرگذار باشد.
با استفاده از خدمات سئو وردپرس (wordpress seo) آساوب پارامترهای مختلفی از سایت شما بهینه خواهد شد که در ادامه تعدادی از آن‌ها را برای شما معرفی خواهیم کرد:

خدمات سئو داخلی وردپرس

با استفاده از خدمات سئو داخلی برای وردپرس جنبه‌های خاصی از سایت شما را در نظر خواهیم گرفت و به بهبود آن‌ها خواهیم پرداخت: این موارد شامل:

تحقیق کلمه کلیدی: با استفاده از تحقیق کلمات کلیدی، کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شما پیدا خواهیم کرد که دارای بیشترین حجم جستجو و کمترین رقابت باشند. با هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب در صفحات سایت خود رتبه‌بندی خود را بهبود خواهید بخشید.

بهینه سازی متا تگ‌ها: گوگل با استفاده از متا تگ‌ها درک بهتر و روشن‌تری از موضوع و محتوای سایت شما خواهد داشت. با بهینه سازی این بخش از وب‌سایت، شانس بیشتری برای نمایش در رتبه‌های برتر گوگل خواهید داشت.

پیاده سازی چیدمانی اصولی برای صفحات سایت: با جدا کردن و مشخص کردن صفحات لندینگ از سایر صفحات سایت و وبلاگ و هدف قراردادن کلمات کلیدی مناسب در هر یک از لندینگ‌ها، سئو کلی سایت شما را بهبود خواهیم بخشید. همچنین با بررسی ساختار صفحات و محتوای آن‌ها، محتواهای تکراری و صفحاتی که برای کلمات کلیدی مشابه‌ای هدف قرار داده شده‌اند را شناسایی و به رفع آن‌ها خواهیم پرداخت.

خدمات سئو تکنیکال وردپرس:
با استفاده از خدمات سئو فنی بر روی وب‌سایت وردپرسی شما، موارد فنی همچون بهبود سرعت سایت، رسپانسیو سازی سایت، بهینه‌سازی پلاگین‌های استفاده شده، ایجاد سایت مپ XML دینامیک و ایجاد فایل robots.txt مختص سایت شما انجام خواهیم داد.

رسپانسیو سازی طراحی سایت: با افزایش بسیار زیاد کاربران موبایل، گوگل توجه زیادی به نحوه نمایش وب‌سایت‌ها در دستگاه‌های تلفن همراه از خود نشان داده است. برای اینکه محتوای شما به شکل کامل در موبایل به کاربران نشان داده شود، باید طراحی سایت خود را به شکلی رسپانسیو پیاده سازی کنید. این کار تاثیر بسیار زیادی بر روی تجربه کاربری خواهد گذاشت.

بهبود سرعت لود سایت: گوگل توجه ویژه‌ای به تجربه کاربری وب‌سایت‌ها دارد و در رتبه‌بندی‌های خود از این پارامتر استفاده می‌کند. یکی از عوامل مهم و موثر در تجربه کاربری سرعت بارگذاری وب‌سایت در مرورگر کاربران است. وب‌سایت‌هایی که از سرعت لود کمی برخوردار باشند احتمال از دست دادن بازدید کننده و رتبه‌بندی خواهند داشت.

بهینه سازی پلاگین‌ها: وجود پلاگین کمک به ساخت سایتی کارآمدتر و کاربرپسندتر خواهد کرد. اما وجود بیش از حد پلاگین در وب‌سایت باعث فشار بر سرور و کند شدن وب‌سایت خواهد کرد. ما با بررسی، به روزرسانی و حذف پلاگین‌های اضافی وب‌سایت شما را از نظر عملکرد بهبود خواهیم بخشید.

ساخت سایت مپ XML داینامیک: با داشتن سایت مپ XML داینامیک به موتورهای گوگل کمک خواهید کرد که ساختار صفحات شما را راحت‌تر درک کنند و محتواهای شما را با سرعت بیشتری ایندکس سازی کنند. ما برای شما سایت مپ XML داینامیک خواهیم ساخت و با قرار دادن آن در سایت و معرفی آن به گوگل روند ایندکس سازی صفحات سایت شما را افزایش خواهیم داد.

ایجاد فایل robots.txt: فایل robots.txt یک فایل کاملا ضروری و مهم در هر وب‌سایت است که با استفاده از آن می‌توانید مشخص کنید که ربات‌های موتور جستجو کدام یک از صفحات شما را ببینند و در آن‌ها کراول کنند. ما در آساوب سایت شما را بررسی خواهیم کرد و در صورت داشتن فایل robots.txt به بهینه سازی آن می‌پردازیم و در صورت نبود یک فایل robots.txt جدید برای شما خواهیم ساخت و در آن صفحاتی را که نمی‌خواهیم موتورهای جستجو مشاهده کنند را مسدود خواهیم کرد.

سوالات متداول در مورد خدمات سئو وردپرس

سئو خارجی یا همان سئو  off page به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها اطلاق می‌شود که خارج از سایت پیاده سازی و انجام می‌گردند. این تکنیک‌ها که شامل ساخت بک‌لینک، بدست آوردن لینک از شبکه‌های اجتماعی و disavow کردن لینک‌های اسپم می‌باشند به بهبود رتبه‌بندی وب‌سایت شما کمک خواهند کرد.

در حالت کلی می‌توان سئو خارجی را به سه دسته تقسیم بندی کرد:

حالت طبیعی: یک پیوند طبیعی بدون هیچ اقدامی از طرف صاحب وب‌سایت به وجود می‌آید. به عنوان مثال فرض کنید در صنعت زیبایی مشغول به کار هستید، یک وبلاگ نویس صنعتی ممکن است پست وب‌سایت شما که در مورد انواع محصولات زیبایی نوشته‌اید را پیدا کند و در مورد انتخاب نوع مناسب آن محصول مطلبی بنویسید و به پست شما لینک دهد.

دستی: یک بک‌لینک دستی با اقدام از طرف شما به وجود خواهد آمد. به عنوان مثال، ممکن است با یک وبلاگ نویس تماس بگیرید، و با او برای نوشتن محتوای مرتبط با سایت خود همکاری کنید و از محتواهای نوشته شده توسط او، بک لینک دریافت کنید.

ایجاد شده: این دسته از بک لینک‌ها نیز از طرف شما ایجاد خواهند شد اما با تاکتیک‌هایی اسپم. به عنوان مثال شما می‌توانید از یک وبلاگ مرتبط با صنعت خود دیدن کنید و در بخش کامنت‌ها به سایت خودتان لینک بدهید. این تکنیک‌ها معمولا موفقیت آمیز نیستند و ارزش امتحان کردن را ندارند.

سئو خارج از صفحه، چه در داخل شرکت مدیریت شود و چه توسط یک آژانس سئو خارجی اداره شود، موارد زیر را باید در خود جا دهد:

 • انجام تجزیه و تحلیل بک‌لینک‌ها
 • نظارت بر نام تجاری یا گفت و گوهای پیرامون شرکت در سراسر اینترنت
 • تحقیق و شناسایی وبلاگ نویسان، روزنامه نگاران و اینفلوئنسرهای معتبر صنعت
 • تولید محتوای با کیفیت و بهینه شده برای کسب بک‌لینک‌های طبیعی یا دستی
 • ایجاد ارتباط با وبلاگ نویسان، روزنامه نگاران و تأثیرگذاران صنعت
 • توسعه محتوای وب‌سایت

به این نکته توجه داشته باشید که برای دیدن نتایج سئو خارجی باید صبر و حوصله به خرج دهید و ظاهر شدن نتایج آن به زمان نیاز دارد.

سئو خارجی: هرگونه تلاش برای بهینه سازی سایت که در خارج از سایت شما اتفاق می‌افتد، مانند انجام خدمات تبلیغاتی یا ریپورتاژ نویسی به عنوان سئو خارج از صفحه شناخته می‌گردد.

سئو داخلی: هرگونه روشی که برای بهینه سازی وب‌سایت شما که در خود سایت اتفاق می‌افتد، مانند انتشار یک پست وبلاگ جدید و یا بهینه سازی متا تگ‌ها به عنوان انجام سئو داخلی درنظر گرفته می‌شود.

برای موفقیت و کسب رتبه بندی در موتورهای جستجو باید بر روی هر دو زمینه سرمایه گذاری کنید.

جواب خیلی ساده است، بله.

فاکتورهای سئو خارجی به عنوان سیگنال اعتماد اصلی برای گوگل در نظر گرفته می‌شوند. در اصل بک لینک‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین فاکتورها بر روی سئو سایت از طرف موتورهای جستجو در نظر گرفته خواهند شد.

بدون استفاده از سئو خارجی حتی با استفاده از بهترین تکنیک‌های سئو داخلی و ایجاد تجربه کاربری عالی نمی‌توایند سایت خودتان را در رتبه بندی گوگل بالا بیاورید. برای بهبود سئو کلی سایت خود می‌توانید از خدمات سئو آساوب استفاده کنید.

 • به جای پا فشاری بر روی کمیت بر روی کیفیت تمرکز کنید.
 • از ابزارهای سئو خارجی مانند Ahrefs برای آنالیز سئو خود بهره ببرید.
 • از محتواهای با کیفیت و کاربر پسند استفاده کنید تا به صورت طبیعی بک‌لینک دریافت کنید.
 • ایجاد ارتباط با وبلاگ نویسان، اینفلوئنسرها و خبرنگاران.
 • نوشتن و انتشار ریپورتاژ آگهی در وب‌سایت‌های مرتبط با کسب و کار خود.
 • شناسایی و رفع بک‌لینک‌های اسپم.

سئو خارجی به چندین عامل بستگی دارد:

 • زمان شما
 • بودجه شما
 • منابع شما
 • تجربه شما
 • مسئولیت شما

انجام تکنیک‌های سئو خارجی کار هر کسی نیست و در صورتی که در صنعت شما رقابت بالا باشد باید از متخصص و فرد با تجربه در این زمینه استفاده کنید.

درخواست خدمات سئو وردپرس

درخواست خدمات سئو وردپرس

اگر نیاز به خدمات سئو وردپرس دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

خدمات سئو

با استفاده از خدمات سئو، در رتبه برتر گوگل قرار بگیرید، توسط افراد بیشتری دیده شوید و فروش آنلاین خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید.

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

با استفاده از خدمات تحقیق کلمه کلیدی، عبارات استفاده شده کاربران برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما مشخص خواهد شد.

خدمات سئو محتوا

با استفاده از خدمات سئو محتوا، سرمایه گذاری مطمئنی برای افزایش بازدید و ترافیک ورودی وب‌سایت خودتان انجام دهید.

خدمات سئو تکنیکال

با استفاده از خدمات سئو تکنیکال، آنالیز کاملی از ساختار کدنویسی سایت شما انجام خواهد شد و وب‌سایت شما از نظر سرعت و رسپانسیو بودن بهینه می‌گردد.

خدمات سئو داخلی

با استفاده از خدمات سئو داخلی، آنالیز کاملی از ساختار داخلی سایت و بهینه سازی تگ‌ها و لینک‌های داخلی خواهید داشت.

خدمات لینک سازی

با استفاده از خدمات لینک سازی کمپین‌های مختلف سئو خارجی در سطح‌های مختلف با توجه به سطح رقابت و نیاز وب‌سایت انجام می‌گردد.

خدمات تدوین استراتژی سئو

با استفاده از خدمات تدوین استراتژی سئو برنامه سئو سایت خود را برای یک سال آینده در اختیار خواهید داشت.

تبلیغات گوگل

با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل کلمات کلیدی مهم شما در بازه‌های زمانی مناسب در گوگل تبلیغ شده و منجر به فروش می‌گردد.

خدمات سئو شرکتی

با استفاده از خدمات سئو شرکتی صفحات سایت شما را برای کلمه‌های کلیدی دو بخشی و تک بخشی با رقابت بسیار بالا بهینه سازی خواهیم کرد.

خدمات سئو محلی

با استفاده از خدمات سئو محلی موقعیت کسب و کار خود را در گوگل مشخص کنید و برای جستجوهای محلی رتبه‌بندی شوید.

خدمات سئو خارجی

با استفاده از خدمات سئو خارجی با آنالیز بک‌لینک رقبا و کسب سوشال سیگنال برای سایت شما پروفایل بک‌لینک شما را بهبود خواهیم بخشید.

خدمات بهبود سرعت سایت

با استفاده از خدمات بهبود سرعت سایت، سرعت لود سایت خود را افزایش دهید و تجربه کاربری عالی را برای کاربران خود ایجاد کنید.

خدمات وب‌سایت فروشگاهی

با استفاده از خدمات سئو سایت فروشگاهی، محصولات و خدمات خود را روبروی مشتریان بیشتری قرار دهید و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات مشاوره سئو

با استفاده از خدمات مشاوره سئو، استراتژی سئو سفارشی متناسب با وب‌سایت خود برای کسب رتبه‌های برتر در گوگل خواهید داشت.

موارد اصلی خدمات وردپرس

Online Educational Videos

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitent tristique magna sit amet purus gravida.

Online Educational Videos

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitent tristique magna sit amet purus gravida.

Online Educational Videos

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitent tristique magna sit amet purus gravida.