خدمات مشاوره سئو: ارتقاء کسب و کار و رتبه‌بندی

استفاده از بهینه سازی موتور جستجو یا SEO یک استراتژی اثبات شده برای کمک به کسب و کار برای جذب مشتری بیشتر، رسیدن به اهداف فروش و ارتقاء کسب و کار است. با استفاده از خدمات مشاوره سئو آساوب برای شرکت خود یک استراتژی سفارشی‌سازی شده جهت بهبود رتبه بندی گوگل و گسترش کسب و کار دریافت خواهید کرد.

خدمات مشاوره سئو

همکاری با حرفه‌ای‌ترین مشاوران سئو

مشاورین سئو آساوب با داشتن سابقه سئو سایت‌های متنوع در حوزه‌های مختلف آماده مشاوره و راهنمایی شما عزیزان برای ارتقاء و رتبه‌بندیی سایت‌های خود در هر زمینه‌ای شامل وب‌سایت‌های شرکتی/خدماتی، وب‌سایت‌های فروشگاهی، وب‌سایت‌های آموزشی، وب‌سایت‌های پزشکی و … می‌باشند.

خدمات مشاوره‌ای آساوب شامل چه مواردی است؟

ما در آساوب، با ارائه خدمات مشاوره‌ سئو حرفه‌ای و راهنمایی کامل صاحبان کسب و کار تجربه عالی‌ای را برای مشتریان خود رقم می‌زنیم. هر آنچه که نیاز داشته باشید و از یک مشاور بخواهید در آساوب برای شما آماده خواهد شد.
به عنوان خدمات مشاوره‌ای آساوب از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

 • بررسی سئو سایت
 • بررسی سئو محلی
 • بررسی پروفایل لینک‌ها
 • تحلیل رقبا
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده
 • شدن وب سایت (UX)
 • گزارش سئو ماهیانه

 

7 ویژگی اصلی خدمات مشاوره‌ای SEO آساوب

خدمات مشاوره‌ای بهینه سازی ما پکیج کاملی از روش‌های لازم برای بهبود وب‌سایت شما در اختیارتان قرار می‌دهد. در این پکیج ما طیف وسیعی از خدمات از طراحی سایت گرفته تا بررسی و بهبود سئو سایت را به شما ارائه خواهیم داد.
خدمات اصلی در این پکیج شامل موارد زیر است:

1-بررسی سئو

چه فرآیند سئو قبلا بر روی سایت شما پیاده سازی شده باشد یا اینکه تازه می‌خواهید پروسه سئو را بر روی آن پیاده سازی کنید، بررسی سئو سایت از طرف مشاور الزامی است.
با انجام آنالیز و بررسی سئو، مشاور سئو به این نتیجه می‌رسد که از کدام روش‌ها برای بهینه‌سازی سایت شما استفاده کند. جایگاه سایت شما را در نتایج گوگل به دست خواهد آورد و مسیر سئو داخلی و خارجی سایت را به شما نشان خواهد داد.
چند نمونه از پارامترهایی که ما در سایت شما بررسی خواهیم کرد شامل موارد زیر می‌گردند:

 • ساختار HTML
 • کدهای CSS
 • ساختار لینک‌های داخلی
 • بهینه سازی تصاویر سایت
 • تشخیص محتوای تکراری
 • رتبه بندی کلمات کلیدی
 • ترافیک کلمات کلیدی
 • نرخ تبدیل وب سایت
 • لینک‌های شکسته یا ریدایرکت‌ها

2-بررسی سئو محلی

بررسی Local SEO برای کسب و کارها امری حیاتی است، زیرا سئو محلی در سال‌های اخیر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شده است. به عنوان مثال در چند سال گذشته، جستجوهایی که حاوی عبارت “نزدیک من” بوده‌اند بیش از 500 درصد افزایش یافته است.

به همین دلیل مشاورین سئو آساوب نگاه دقیقی به سئو محلی وب‌سایت شما خواهند انداخت.

رتبه سایت شما در نتایج محلی بررسی خواهیم کرد و درصورتی که در نقشه گوگل ثبت نشده باشید، کسب و کارتان را در نقشه گوگل ثبت و بهینه سازی خواهیم کرد.

3-بررسی ساختار لینک‌ها

استراتژی ایجاد لینک نقش مهمی در سئو وب‌سایت شما دارد. به همین دلیل است که مشاوران سئو ما ساختار و وضعیت لینک‌های داخلی و خارجی شما را بررسی می‌کنند. در این پروسه مشاورین آساوب ساختار لینک‌های درونی و همچنین ساختار بک‌لینک‌ها را به شکل کاملی چک خواهند کرد.

معمولا ساختار لینک‌ها اغلب وب‌سایت‌ها را با چالش روبرو می‌کند. چه برای ایجاد لینک داخلی یا اینکه برای ایجاد بک‌لینک برنامه ریزی کرده باشید، پیاده سازی اشتباه و غیر اصولی لینک‌ها می‌تواند هزینه و وقت زیادی از شما بگیرد و نتیجه‌ای را هم برای شما به ارمغان نیاورد و حتی شما را درگیر پنالتی‌های گوگل کند.

به علاوه مشاورین ما با توجه به نیاز وب‌سایت‌ شما ساختار لینک‌سازی و تولید محتوای شما را بر پایه استراتژی‌های مختلفی مانند پیلار کلاستر پیاده سازی خواهند کرد تا بیشترین تاثیر ممکن را از آن‌ها دریافت کنید.

4-تحلیل رقبا

داشتن شناخت کافی از رتبه بندی، کلمات کلیدی و استراتژی پیش گرفته شده توسط رقبای شما ضروری است. با آگاهی از رویکرد سئو رقبا، مشاورین سئو می‌توانند فرآیند مشخص و گام به گامی برای بهبود وغلبه بر آن‌ها ایجاد کنند.

داشتن ارزیابی عمیقی از رقبای شما این امکان را به ما خواهد داد تا بهترین استراتژی ممکن را برای وب‌سایت شما در نظر بگیریم. برخلاف سایر شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ ارائه دهنده خدمات مشاوره سئو، ما استراتژی خاص و منحصر به فردی برای وب‌سایت شما ایجاد خواهیم کرد و استراتژی رقبای شما را کپی نمی‌کنیم.

در عوض نقاط ضعف رقبای شما را هدف قرار داده و سعی در استفاده از فرصت‌های موجود می‌کنیم.

5-تحقیق کلمه کلیدی

ما به عنوان مشاور بازاریابی اینترنتی شما، کلمات کلیدی که پتانسیل بالایی برای بهبود کسب و کار شما داشته باشند را پیدا خواهیم کرد.

این کلمات کلیدی می توانند شامل بازه‌ای از عبارات تجاری تا کلمات کلیدی برای بهبود وبلاگ شما باشند. هر دو این نوع از کلمات کلیدی برای کسب و کار شما ارزشمند هستند زیرا هر یک بخشی از قیف بازاریابی شما را هدف قرار داده‌اند.

هنگام تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی، مشاور سئو عوامل زیر را در نظر می‌گیرد:

 • رقابت در کلمه کلیدی یا رتبه بندی برای آن چقدر دشوار است.
 • میزان جستجوی کلمه کلیدی یا تعداد دفعاتی که افراد آن را جستجو می‌کنند به چه مقدار است.

مشاورین سئو آساوب با وقت خود را صرف یادگیری در مورد مخاطب‌های کسب و کار شما، محصولات یا خدمات و اهداف مارکتینگ شما می‌کنند. با درک بهتر از شرکت و مشتریان شما، مشاور سئو می‌تواند کلمات کلیدی را که رقبای شما از دست داده‌اند را کشف کند.
با استفاده از همین رویه مشاوران SEO آساوب اغلب کلمات کلیدی دارای ارزش بالایی را برای مشتریان پیدا می‌کنند.

6- تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده شدن وب سایت

در پکیج مشاوره سئو آساوب، تجزیه و تحلیل جامعی از قابلیت عملکرد وب‌سایت شما نیز لحاظ شده است.
عملکرد وب‌سایت در سئو تاثیر زیادی دارد. اگر مخاطب‌های سایت شما بعد از ورود به سایت نتوانند از قابلیت‌های وب‌سایت شما بهره ببرند و دسترسی درستی از صفحات سایت شما به آن‌ها ارائه نشده باشد به احتمال زیاد وب‌سایت شما را ترک خواهند کرد.

به همین دلیل مشاورین سئو آساوب بخشی از زمان خود را صرف مرور، استفاده و پیمایش در سایت شما می‌کنند. متخصصین ما فاکتورهای تاثیرگذار در سئو از قبیل سرعت لود صفحات و طراحی رسپانسیو که تاثیر زیادی در تجربه کاربری دارند را در وب‌سایت شما بررسی خواهند کرد.

همچنین در این بین به بررسی لینک‌های ریدایرکت (301) و خراب (404) می‌پردازند و تصمیمات لازم برای رفع این ارور‌ها را می‌گیرند.
با استفاده از توصیه‌های مشاورین سئو آساوب، موارد زیر را بر روی سایت خود پیاده سازی خواهید کرد:

 • فشرده سازی تصاویر سایت
 • محدود کردن کدهای غیرضروری JavaScript یا CSS
 • ایجاد یک نوار پیمایش بهینه شده
 • ایجاد طراحی رسپانسیو برای نمایش در تمامی دستگاه‌ها

در بیشتر موارد ذکر شده، پیاده سازی این توصیه‌ها به وجود یک فرد با تجربه طراحی و توسعه سایت نیاز است. اگر در شرکت شما شخصی برای پیاده سازی این موارد ندارید ما در آساوب به شما کمک خواهیم کرد تا این موارد را بهینه سازی کنید.

7-گزارش سئو

در نهایت در آخر مشاوره سئو یک گزارش عملکرد از نتایج بررسی‌های صورت گرفته بر روی سایت به شما ارائه داده خواهد شد.
این گزارش خلاصه‌ای از توصیه‌های صورت گرفته از سمت شماورین سئو آساوب است که تیم فنی و مارکتینگ شما می‌تواند آن را بر روی سایت خود پیاده سازی کند.
با استفاده از این گزارش تیم سئو وب‌سایت شما می‌تواند شروع تغییرات لازمه بر روی سایت را استارت بزند.

اگر به این نتیجه رسیدید که در زمینه سئو به کمک نیاز دارید تیم آساوب آماده کمک رسانی به شما است. ما در آساوب خدمات سئو، سئو محلی، سئو وب‌سایت‌های شرکتی و خدمات سئو وب‌سایت‌های فروشگاهی را به صاحبین کسب و کارها ارائه می‌دهیم.

خدمات مشاوره‌ای SEO چگونه به کسب و کارها کمک می‌کند؟

سرمایه گذاری در خدمات مشاوره سئو می‌تواند از چند طریق برای شرکت شما مفید واقع شود از جمله:

ارتقاء رتبه‌بندی سایت شما

با زیاد شدن رقبا و شلوغ شدن صفحه نتایج جستجو گرفتن رتبه بسیار سخت خواهد شد.
برای اینکه دید بهتری به این موضوع داشته باشید باید این نکته را در نظر بگیرید که 75% از کل کلیک‌های موجود به 3 لینک اول در صفحه نتایج جستجو تعلق می‌گیرد. برای رشد کسب و کار خود قرار داشتن در رتبه‌های برتر ضروری است که با استفاده از مشاور سئو می‌توانید به این امر دست پیدا کنید.

با استفاده از توصیه‌های مشاور می‌توانید کلمات کلیدی را که بیشترین مخاطب را برای شما به ارمغان می‌آورد را پیدا کرده و تمرکز خود را بر روی آن‌‌ها بگذارید. همچنین با بهره گیری از تجربیات مشاورین سئو می‌توانید نکات کاربردی برای بهبود سئو کلی سایت، افزایش سرعت و بهبود تجربه کاربری صفحات سایت خود بیاموزید.

حتی در صورتی که استاندارد‌های سئو را در سایت خود رعایت کرده باشید با استفاده از مشاور سئو می‌توانید استراتژی‌های جدیدی را در سایت خود پیاده سازی کنید.

ترافیک ورودی به سایت خود را افزایش دهید

وقتی حرف از سئو در میان باشد، بسیاری از کسب و کارها ذهنشان به سمت کسب رتبه می‌رود. اما سئو مزیت‌های دیگری نیز برای کسب و کارها خواهد داشت که یکی از آن‌ها افزایش ترافیک ورودی به وب‌سایت است. افزایش ترافیک ورودی می‌تواند شما را به رسیدن به اهداف بازاریابی از جمله افزایش فروش و درآمد برساند.

از آنجا که رتبه اول در نتایج گوگل به طور میانگین 33 درصد از ترافیک موجود را جذب می‌کند، حضور در رتبه اول می‌تواند کمک بزرگی به افزایش فروش شما کند.
آژانس‌های ارائه دهنده خدمات مشاوره سئو مانند آساوب می‌توانند شما را به رسیدن به رتبه یک کمک کنند. برای مثال مشاور سئو با صلاح دید می‌تواند بک لینک‌هایی برای شما ایجاد کند یا اینکه با استفاده از تبلیغات رتبه شما را بهبود بخشد.

رشد فروش

تقریباً تمامی کسب و کارها برای رشد فروش و درآمد خود در بهینه سازی سایت خود برای موتور جستجو سرمایه گذاری می‌کنند. سئو می‌تواند به شما در انجام این کار کمک کند.
اگر استراتژی‌های پیش گرفته شده برای افزایش فروش شما حاصلی برای کسب و کارتان نداشته‌اند استفاده از یک مشاوره سئو می‌تواند این امر را برای شما ساده‌تر کند.

مشاوران سئو چندین بخش از سئو سایت را بررسی می‌کنند تا اشکالات موجود را بیابند، مانند:

همه این موارد می‌توانند دلیلی بر اینکه چرا بازدیدکننده‌ها از محصولات یا خدمات شما استفاده نمی‌کنند باشند.

رشد کسب و کار

چسرمایه گذاری در سئو و استفاده از مشاورین مجرب و حرفه‌ای می‌تواند به شما کمک کند تا به یکی از بزرگ‌ترین اهداف تجاری خود برسید: رشد کسب و کار. با پیاده سازی توصیه‌های مشاورین سئو می‌توانید کسب و کار خود را به افراد بیشتری نشان دهید، مشتریان بیشتری برای خود جفت و جور کنید و سهم بزرگتری از بازار را در اختیار خود دربیاورید.

برای تحقق این امر لازم است که کلمات کلیدی درستی را هدف قرار دهید، وب‌سایت خود را از نظر تجربه کاربری بهبود ببخشید، بک لینک‌های با کیفیت جذب کنید و سئو کلی سایت خود را بهبود ببخشید و تمام این کارها با وجود یک مشاور سئو به بهترین شکل برای شما انجام خواهد شد.

سوالات متداول در مورد خدمات مشاوره سئو

سوالات متداول در مورد خدمات مشاوره سئو

درخواست خدمات مشاوره سئو

اگر نیاز به خدمات مشاوره سئو دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست خدمات مشاوره سئو

درخواست خدمات مشاوره سئو 

اگر نیاز به خدمات مشاوره سئو دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

خدمات سئو

با استفاده از خدمات سئو، در رتبه برتر گوگل قرار بگیرید، توسط افراد بیشتری دیده شوید و فروش آنلاین خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید.

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

با استفاده از خدمات تحقیق کلمه کلیدی، عبارات استفاده شده کاربران برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما مشخص خواهد شد.

خدمات سئو محتوا

با استفاده از خدمات سئو محتوا، سرمایه گذاری مطمئنی برای افزایش بازدید و ترافیک ورودی وب‌سایت خودتان انجام دهید.

خدمات سئو تکنیکال

با استفاده از خدمات سئو تکنیکال، آنالیز کاملی از ساختار کدنویسی سایت شما انجام خواهد شد و وب‌سایت شما از نظر سرعت و رسپانسیو بودن بهینه می‌گردد.

خدمات سئو داخلی

با استفاده از خدمات سئو داخلی، آنالیز کاملی از ساختار داخلی سایت و بهینه سازی تگ‌ها و لینک‌های داخلی خواهید داشت.

خدمات لینک سازی

با استفاده از خدمات لینک سازی کمپین‌های مختلف سئو خارجی در سطح‌های مختلف با توجه به سطح رقابت و نیاز وب‌سایت انجام می‌گردد.

خدمات تدوین استراتژی سئو

با استفاده از خدمات تدوین استراتژی سئو برنامه سئو سایت خود را برای یک سال آینده در اختیار خواهید داشت.

تبلیغات گوگل

با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل کلمات کلیدی مهم شما در بازه‌های زمانی مناسب در گوگل تبلیغ شده و منجر به فروش می‌گردد.

خدمات سئو شرکتی

با استفاده از خدمات سئو شرکتی صفحات سایت شما را برای کلمه‌های کلیدی دو بخشی و تک بخشی با رقابت بسیار بالا بهینه سازی خواهیم کرد.

خدمات سئو محلی

با استفاده از خدمات سئو محلی موقعیت کسب و کار خود را در گوگل مشخص کنید و برای جستجوهای محلی رتبه‌بندی شوید.

خدمات سئو خارجی

با استفاده از خدمات سئو خارجی با آنالیز بک‌لینک رقبا و کسب سوشال سیگنال برای سایت شما پروفایل بک‌لینک شما را بهبود خواهیم بخشید.

خدمات بهبود سرعت سایت

با استفاده از خدمات بهبود سرعت سایت، سرعت لود سایت خود را افزایش دهید و تجربه کاربری عالی را برای کاربران خود ایجاد کنید.

خدمات وب‌سایت فروشگاهی

با استفاده از خدمات سئو سایت فروشگاهی، محصولات و خدمات خود را روبروی مشتریان بیشتری قرار دهید و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات مشاوره سئو

با استفاده از خدمات مشاوره سئو، استراتژی سئو سفارشی متناسب با وب‌سایت خود برای کسب رتبه‌های برتر در گوگل خواهید داشت.