خدمات سئو محلی (Local seo)

خدمات سئو محلی برای مشخص شدن لوکیشن کسب و کار شما در نتایج گوگل برای مشتریانی که در اطراف محل کسب و کارتان به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند، انجام می‌شود.

ما بر روی سایت شما چه کارهایی انجام می‌دهیم؟

اضافه کردن کسب و کار به نقشه گوگل

دسترسی راحت‌تر کاربران به کسب و کار شما با اضافه کردن آدرس شرکت یا وب‌سایت خود به نقشه گوگل، ما کسب و کار شما را در گوگل ثبت خواهیم کرد.

تغییر و آپدیت کردن اطلاعات مکان شما در گوگل مپ

با استفاده از خدمات سئو محلی آساوب می‌توانید آدرس کسب و کار خود را بر روی گوگل مپ تغییر دهید یا اطلاعات جدیدی را به نقشه گوگل سایت خود اضافه کنید.

نمایش لوکیشن شما در سرچ‌های گوگل مپ بر اساس دسته‌بندی

در هنگام جستجو شدن حوزه کاری مدنظر کاربران توسط آنها در گوگل مپ کسب و کارهای مشابه و فعال در آن حوزه بر روی نقشه گوگل ظاهر خواهد شد.

نمایش سایت شما در سرچ‌های محلی برای حوزه کاری شما

با انجام سئو محلی برای وبسایت شما، کسب و کارتان در جستجوهای مرتبطی که تا فاصله 8 کیلومتری از شما انجام شده باشد به نمایش درمی‌آید.

هزینه خدمات سئو محلی

اضافه کردن کسب و کار به گوگل مپ

اضافه کردن کسب و کار به گوگل مپ

رایگان

نمایش لوکیشن در سرچ های گوگل مپ

نمایش لوکیشن در سرچ‌های گوگل مپ​

۶۰۰ هزار تومان هر لوکیشن

سئو سایت برای نمایش در نتایج سرچ‌های محلی در گوگل​

سئو سایت برای نمایش در نتایج سرچ‌های محلی در گوگل​

۸۰۰ هزار تومان ماهانه

تغییر اطلاعات و لوکیشن کسب و کار شما در گوگل مپ​

تغییر اطلاعات و لوکیشن کسب و کار شما در گوگل مپ​

۳۹۹ هزار تومان هر لوکیشن

منظور از خدمات سئو محلی چیست؟

سئو محلی استراتژی است برای کسب وکارهایی که به دنبال دیده شدن در موتورهای جستجو، پوشش دادن مشتری‌های بیشتر و البته کسب درآمد بالاتر هستند.

سئو محلی عملکرد مشابه با سئو معمولی دارد، با این تفاوت که وب‌سایت شما را برای محل جغرافیایی مدنظرتان بهینه سازی می‌کند و صفحات مورد شما را در نتایج جستجوهای محلی نشان خواهد داد. در نهایت با استفاده از خدمات سئو محلی، رتبه وب‌سایت خود را در گوگل افزایش خواهید داد و کسب و کار خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار خواهید داد.

اهمیت خدمات سئو محلی؟

با استفاده از خدمات سئو محلی (local seo) بر روی وب‌سایت خود، مشتریانی که محصولات و خدمات شما را در ناحیه جغرافیایی نزدیک به محل کسب و کارتان جستجو می‌کنند، جذب خواهید کرد. به عنوان مثال اگر در خیابان میرداماد استودیو عکاسی دارید و می‌خواهید کاربرانی که “عکاسی در میرداماد” یا “آتلیه در میدان مادر” را جستجو می‌کنند، وب‌سایت شما را در نتایج برتر گوگل مشاهده کنند، باید از تکنیک‌های سئو محلی در وب‌سایت خود استفاده کنید.

موارد تاثیرگذار در سئو محلی

  • بهینه سازی برای کلمات کلیدی هدف

برای رتبه بندی در نتایج جستجوی محلی باید کلمات کلیدی هدف را با توجه به موقعیت جغرافیایی خود سئو کنید و در محتوای سایت قرار دهید. به عنوان مثال اگر در غرب تهران دندانپزشکی دارید و می خواهید در نتایج جستجوهایی مانند “دندانپزشک غرب تهران” یا “کلینیک دندانپزشکی دادمان” در نتایج جستجو گوگل قرار بگیرید، باید متا تگ‌ها، محتوا و توضیح متای خود را بهینه کنید.

برای اینکه در نتایج جستجو محلی گوگل بهتر دیده شوید، متخصص‌های سئو آساوب صفحات خاصی که صرفا برای موقعیت محلی شما سئو شده باشند نیز ایجاد خواهند کرد.

هدف قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط با مکان کسب و کار شما می‌تواند در ظاهر شدن وب‌سایت شما در جستجو‌های محلی کمک کند و مشتری‌ها به راحتی شما را پیدا کنند و با شما تماس بگیرند.

  • لینک سازی محلی

لینک سازی محلی می‌تواند به بهبود سئوی‌ محلی شما و دیده شدن بیشتر کمک کند. برای این کار از سایر وب‌سایت‌های معتبر در اطراف شما بک‌لینک دریافت خواهیم کرد.

موتورهای جستجو مانند گوگل برای رتبه بندی سایت‌ها، هم به تعداد بک لینک‌ها و هم کیفیت آن‌ها توجه می‌کنند و به نسبت آن شما را در نتایج خود رتبه بندی خواهند کرد.

  • بهینه سازی تجربه کاربری

اگر به دنبال جذب ترافیک محلی در وب‌سایت خود هستید، باید یک تجربه کاربری (UX) عالی در سایت خود برای بازدیدکننده‌ها رقم بزنید.

اگر وب سایت شما تجربه کاربری مثبتی ارائه ندهد، احتمال بازگشت مشتریان به وب‌سایت شما بسیار کم خواهد شد و نرخ پرش و نرخ خروج صفحات سایت افزایش پیدا خواهند کرد.

اما ما برای افزایش تجربه کاربری شما چه کارهایی انجام می‌دهیم:

  • منو و ناوبری وب‌سایت شما را بهینه خواهیم کرد تا بازدید کننده‌ها راحت‌تر اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.
  • با بهینه سازی صفحات سایت شما سرعت لود آن‌ها را افزایش خواهیم داد.
  • برای نگه داشتن و درگیر کردن کاربران در صفحات، عناصر بصری و تعاملی مختلفی در وب‌سایت شما قرار می‌دهیم.
  • رسپانسیو سازی وب‌سایت

یکی از نکات مهم تاثیرگذار در بهینه‌سازی سایت و بخصوص سئو محلی، رسپانسیو سازی صفحات و المان‌های سایت است.

امروزه بیش از نیمی از جستجوهای آنلاین (تقریباً 60 درصد) از طریق دستگاه‌های تلفن همراه صورت می‌گیرد. شاید برای خودتان هم پیش آمده باشد که در خیابان و به سمت دفتر شرکت یا فروشگاهی در حرکت باشید که آدرسی از آن در دست‌رس ندارید و یا حتی نیاز به خدماتی دارد که در نزدیک‌ترین موقعیت جغرافیایی شما قرار گرفته باشد. بیشتر این مواقع برای جستجوی این خدمات و آدرس‌ مربوط به آن از موبایل استفاده خواهید کرد.

همین امر اهمیت طراحی واکنشگرا یا رسپانسیو را که باعث می‌شود محتوای سایت در تبلت و گوشی‌های همراه به درستی نمایش داده شوند را نشان می‌دهد.

مزایای استفاده از سئو محلی در وب‌سایت

شاید از خودتان بپرسید که استفاده از سئو محلی به چه درد من می‌خورد؟ خب باید بگوییم که اگر کسب و کار شما دارای یک دفتر و محل فیزیکی است که مشتریان می‌توانند حضوری شما را ملاقات کنند، استفاده از سئوی محلی برای بهینه سازی سایت شما واجب است.

جستجوهایی که موقعیت فیزیکی بیزینس‌ها در آن لحاظ شده مانند جستجوهایی که دارای کلمه “نزدیک من” هستند طی چند سال گذشته افزایش بسیاری یافته است. این بدان معناست که کاربران می‌خواهند در کوتاه ترین زمان نزدیک‌ترین بیزینس‌های مرتبط با خود را پیدا کنند.

همچنین با استفاده از خدمات سئوی محلی در نتایج جستجوی کاربرانی که در شعاع 8 کیلومتری شما به دنبال خدمات و محصولات مشابه با کسب و کارتان باشد نمایش داده خواهید شد. در ادامه مزایای استفاده از سئو محلی را برای شما نام خواهیم برد:

نتایج سئو محلی قابل اندازه گیری هستند

نتایج فعالیت‌های سئو محلی را می‌توانید پیگیری کنید، در اصل استراتژی‌های سئو محلی، قابل اندازه گیری هستند.

با استفاده از ابزارهای آنلاینی مانند Google Analytics، می‌توانید در هر زمان نتایج بهینه سازی محلی سایت خود را مشاهده کنید، این ویژگی به شما این امکان را خواهد داد تا مواردی که تاثیرگذاری چندانی در کمپین شما نداشته‌اند را تغییر دهید. این قابلیت یک مزیت بزرگ محسوب می‌گردد، زیرا این امکان را برای کسب و کارها فراهم کرده است تا کمپین‌های بازاریابی محلی خود را آزمایش، بررسی و بهبود ببخشند.

افزایش ترافیک سایت

با استفاده از خدمات سئو محلی در نتایج موتورهای جستجو توسط کاربران بیشتری دیده شوید که این خود باعث افزایش ترافیک ورودی به وب‌سایت شما خواهد شد.

وقتی اجازه دهید که کاربران آنلاین به راحتی شما را در نتایج جستجو پیدا کنند، به مشتریان بالقوه بیشتری دست پیدا خواهید کرد.

ما در آساوب برای سئو محلی سایت شما چه استراتژی پیاده می‌کنیم؟

خدمات سئو محلی ما بسته به هر شغلی متفاوت خواهد بود، به این معنی که هر کسب و کار دارای اهداف، مخاطب و بودجه متفاوتی خواهد بود. خدمات Local seo ارائه شده از سمت آساوب بر اساس تعداد مکان‌هایی است که شما می‌خواهید بهینه کنید.

در ادامه در مورد جزئیات سئو محلی که از طرف آژانس ما به مشتران ارائه می‌شود صحبت خواهیم کرد.

تحقیق کلمات کلیدی محلی

تحقیق در مورد کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار یکی از مهمترین قسمتهای هر کمپین سئو است. اگر این بخش را نادیده بگیرید متوجه نخواهید شد که کلمات کلیدی مورد استفاده در صنعت شما کدام‌ها هستند، مخاطب‌ها با چه کلماتی بیزینس، خدمات و محصولات شما را جستجو می‌کنند و سطح رقابت کسب و کار شما با رقبای خود در چه سطحی قرار گرفته است.

یکی از مهم‌ترین موارد برای پیاده سازی کمپین سئو محل، دانستن کلمات کلیدی مرتبط است. با هدف قرار دادن کلمات کلیدی که برای استان، شهر و محله شما بهینه سازی شده‌اند می‌توانید کلمات کلیدی مورد نظر خود را در منطقه جغرافیایی رتبه بندی کنید.

بهبود سئو داخلی صفحات

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو دارای بخش‌های مختلفی از جمله سئو محلی، سئو داخلی، سئو خارجی و سئو تکنیکال است.

سئو داخلی و سئو خارجی هر دو زیر مجموعه استراتژی سئو اصلی هستند که به کمپین بازاریابی شما کمک خواهند کرد تا به اهداف مارکتینگ خود برسد.

برای اینکه در کمپین بهینه‌سازی محلی خود موفقیت کسب کنید لازم است که در کنار سئو محلی، سئو داخلی را نیز بر روی صفحات خود پیاده سازی کنید. بهینه کردن سئو در سطح صفحات شامل موارد زیر می‌شود:

بهینه سازی کلمات کلیدی: همانطور که قبلاً اشاره کردیم، تحقیق بر روی کلمات کلیدی برای هر کسب و کاری بسیار مهم است. با این کار اصطلاحاتی که کاربران با استفاده از آن‌ها به جستجوی محصول و خدمات شما می‌پردازند را پیدا خواهیم کرد و صفحات لندینگ خود را با توجه به این عبارات سئو می‌کنیم.

تولید محتوای مفید و آموزنده: همانطور که حتما شنیده‌اید (content is king) و این عبارت کاملا درست است. بدون داشتن محتوا صفحات وب‌سایت قادر به رتبه بندی نیستند زیرا چیزی برای رتبه بندی وجود ندارد. ایجاد و پیاده‌سازی محتوای مفید و آموزنده گوگل را مجاب خواهد کرد که در صورت استفاده اصولی از سئو صفحات شما را در رتبه برتر گوگل نمایش دهد.

از عنوان‌های جذاب دارای کلمه کلیدی استفاده کنید: وقتی در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بندی کسب می‌کنید، یکی از اولین چیزهایی که کاربران به آن توجه می‌کنند برچسب عنوانی است که برای صفحه خود استفاده کرده‌اید. اگر برچسب عنوان برگه سایت شامل کلمه کلیدی هدف نباشد و از نظر جذابیت سطح بالایی را نداشته باشد بعید است که کاربران بر روی لینک سایت شما کلیک کنند.

استفاده از متن alt در تمامی تصاویر صفحه: گوگل روز به روز در حال هوشمندتر شدن است، اما هنوز نتوانسته به آن درجه برسد که موضوع تصاویر را درک کند. برای همین با استفاده از متن alt موضوع تصاویر را به گوگل نمایش خواهیم داد. با قرار دادن کلمه کلیدی در تصاویر سایت شما، وب‌سایت‌ شما را برای کلمه کلیدی هدف بهینه خواهیم کرد.

به روزرسانی منظم محتوا: اگر بخواهید که صفحات شما به شکلی مداوم در رتبه بندی گوگل نمایش داده شوند باید به شکل مستمر محتواهای خود را آپدیت کنید. در استراتژی سئو محلی خود استفاده از محتوای وبلاگ و آپدیت مدام آن را قرار خواهیم داد تا از مزایای آن بهره‌مند شوید.

اضافه کردن آدرس شما به صفحات سایت

در صورتی که بخواهید بازدید کنندگان سایت در یافتن مکان فیزیکی شما کمترین زمان ممکن را صرف کنند، افزودن آدرس محل کسب و کار به صفحات موجود وب‌سایت شما ضروری است.اگر با HTML و بازطراحی وب‌سایت آشنایی ندارید ما در آساوب این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

بهینه سازی کپی‌های سایت

کپی نویسی یا به اصطلاح تبلیغ نویسی سایت خود را با توجه به کلمات کلیدی محلی خود بهینه خواهیم کرد.

ارائه گزارش ماهیانه

در آساوب ما به طور ماهیانه گزارش عملکردی از پیشرفت فعالیت‌ها و استراتژی خود در سایت‌ها به مشتریان ارائه می‌دهیم.

سوالات متداول در مورد خدمات سئو محلی و بهینه سازی سایت

درخواست خدمات سئو محلی و بهینه سازی سایت

درخواست خدمات سئو محلی 

اگر نیاز به خدمات سئو محلی دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

خدمات سئو

با استفاده از خدمات سئو، در رتبه برتر گوگل قرار بگیرید، توسط افراد بیشتری دیده شوید و فروش آنلاین خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید.

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

با استفاده از خدمات تحقیق کلمه کلیدی، عبارات استفاده شده کاربران برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما مشخص خواهد شد.

خدمات سئو محتوا

با استفاده از خدمات سئو محتوا، سرمایه گذاری مطمئنی برای افزایش بازدید و ترافیک ورودی وب‌سایت خودتان انجام دهید.

خدمات سئو تکنیکال

با استفاده از خدمات سئو تکنیکال، آنالیز کاملی از ساختار کدنویسی سایت شما انجام خواهد شد و وب‌سایت شما از نظر سرعت و رسپانسیو بودن بهینه می‌گردد.

خدمات سئو داخلی

با استفاده از خدمات سئو داخلی، آنالیز کاملی از ساختار داخلی سایت و بهینه سازی تگ‌ها و لینک‌های داخلی خواهید داشت.

خدمات لینک سازی

با استفاده از خدمات لینک سازی کمپین‌های مختلف سئو خارجی در سطح‌های مختلف با توجه به سطح رقابت و نیاز وب‌سایت انجام می‌گردد.

خدمات تدوین استراتژی سئو

با استفاده از خدمات تدوین استراتژی سئو برنامه سئو سایت خود را برای یک سال آینده در اختیار خواهید داشت.

تبلیغات گوگل

با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل کلمات کلیدی مهم شما در بازه‌های زمانی مناسب در گوگل تبلیغ شده و منجر به فروش می‌گردد.

خدمات سئو شرکتی

با استفاده از خدمات سئو شرکتی صفحات سایت شما را برای کلمه‌های کلیدی دو بخشی و تک بخشی با رقابت بسیار بالا بهینه سازی خواهیم کرد.

خدمات سئو محلی

با استفاده از خدمات سئو محلی موقعیت کسب و کار خود را در گوگل مشخص کنید و برای جستجوهای محلی رتبه‌بندی شوید.

خدمات سئو خارجی

با استفاده از خدمات سئو خارجی با آنالیز بک‌لینک رقبا و کسب سوشال سیگنال برای سایت شما پروفایل بک‌لینک شما را بهبود خواهیم بخشید.

خدمات بهبود سرعت سایت

با استفاده از خدمات بهبود سرعت سایت، سرعت لود سایت خود را افزایش دهید و تجربه کاربری عالی را برای کاربران خود ایجاد کنید.

خدمات وب‌سایت فروشگاهی

با استفاده از خدمات سئو سایت فروشگاهی، محصولات و خدمات خود را روبروی مشتریان بیشتری قرار دهید و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات مشاوره سئو

با استفاده از خدمات مشاوره سئو، استراتژی سئو سفارشی متناسب با وب‌سایت خود برای کسب رتبه‌های برتر در گوگل خواهید داشت.

رایگان

اضافه کردن کسب و کار به گوگل مپ

۳۹۹ هزار تومان هر لوکیشن

تغییر اطلاعات و لوکیشن کسب و کار شما در گوگل مپ​

۸۰۰ هزار تومان ماهانه

سئو سایت برای نمایش در نتایج سرچ‌های محلی در گوگل​

۶۰۰ هزار تومان هر لوکیشن

نمایش لوکیشن در سرچ‌های گوگل مپ​

اضافه کردن کسب و کار به گوگل مپ

رایگان

تغییر اطلاعات و لوکیشن کسب و کار شما در گوگل مپ​

399 هزار تومن هر لوکیشن

سئو سایت برای نمایش در نتایج سرچ‌های محلی در گوگل​

ماهیانه 800 هزار تومان

نمایش لوکیشن در سرچ‌های گوگل مپ​

600 هزار تومن هر لوکیشن