خدمات آنالیز سئو: تجزیه و تحلیل کامل سئو سایت

با استفاده از خدمات حرفه‌ای آنالیز سئو آساوب دلایل قرار نگرفتن وب‌سایت خود در رتبه‌های برتر را بدست خواهید آورد. با تجزیه و تحلیل کامل وب‌سایت، تمامی پارامتر‌های موثر بر سئو سایت بررسی خواهد شد و طی یک گزارش کامل نتایج بدست آمده تقدیم شما می‌گردد.

people-analyze-website-performance

موارد اصلی خدمات آنالیز سئو

بررسی ساختار فنی

بررسی کلمات کلیدی سئو

آنالیز لندینگ‌ها از نظر لینک سازی داخلی و خارجی

پیدا کردن صفحات 404 و تکراری و حذف آن‌ها

آنالیز کامل رقبا برای هر کلمه کلیدی

مشخص کردن تعداد مقالات مورد نیاز برای سایت

مشخص کردن تعداد و هزینه بک لینک‌های مورد نیاز

بررسی کامل سرچ کنسول و خطاهای ضروری آن

در رتبه 1 گوگل قرار ندارید؟ با استفاده از خدمات آنالیز سئو دلیل آن را پیدا کنید

آیا برای رتبه بندی در موتورهای جستجو دچار مشکل هستید و هنوز مطمئن نیستید که دلیل آن چیست؟ آژانس دیجیتال مارکتینگ آساوب با استفاده از متخصصین سئو آنالیز کاملی از عملکرد وب‌سایت شما تهیه خواهد کرد. با استفاده از خدمات ما تجزیه و تحلیل کاملی از وب‌سایت خود بدست خواهیم آورد که با استفاد از آن استراتژی عملی برای کمک به بهبود عملکرد سایت به شما ارائه خواهیم داد.
روند بررسی و آنالیز SEO توسط تیم ما شامل موارد زیر است:

 • یک تحلیل کلی برای ارزیابی نقاط قوت وب سایت و تعیین استراتژی سئو متناسب با آن
 • شناسایی عوامل داخلی و خارجی سایت که بر رتبه‌بندی‌های جستجو تاثیرگذار هستند
 • ارائه گزارش کاملی از آنالیز سئو، شامل گزارش بک لینک و استراتژی آینده برای سایت

خدمات آنالیز سئو آساوب چگونه عمل می‌کند

خدمات آنالیز سئو وب سایت ما با تجزیه و تحلیل کلی وب سایت مشتریان برای ارزیابی اقدامات لازم جهت بهینه سازی بهتر آن و بهبود رتبه‌بندی در موتورهای جستجو آغاز می‌گردد.
بر اساس این تجزیه و تحلیل‌ها، متخصص‌های ما در آساوب توصیه‌هایی برای بهبود وب‌سایت شما برای افزایش رتبه بندی کلی موتور جستجو به شما ارائه می‌دهند.
این توصیه‌ها ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • رفع محتواهای تکراری
 • درست کردن لینک‌های خراب
 • پیدا کردن و رفع تگ‌های عنوان مشابه
 • پاک کردن توضیحات متا تکراری
 • ویرایش متن‌های کپی‌رایتینگ وب
 • اعتبار سنجی کدهای HTML
 • زمان بارگیری صفحه و بهبود سرعت
 • آمار سایت
 • پیدا کردن صفحات دارای خطا

فاکتورهایی که در بالا ذکر کردیم تنها تعدادی از المان‌هایی است که ما در طی فرآیند بررسی و آنالیز سئو آن‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنیم. هر یک از این عوامل به شکلی بر روی خزنده‌های موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان سایت تاثیرگذار هستند.

آنایز کامل سایت دید بهتری از وضعیت و عملکرد سایت در اختیار ما قرار می‌دهید که با استفاده از نتایج آن می‌توانیم صفحات را برای موتورهای جستجو بهینه‌تر کنیم.

مدت زمان آنالیز کامل سایت چه قدر است؟

مدت زمان فرآیند آنالیز کامل سئو سایت حداقل یک ماه است.
خدمات کامل آنالیز سئو برای وب‌سایت‌ها حداقل 30 روز به طول می‌انجامد. در این مدت متخصص‌های سئو آساوب وب‌سایت شما را با استفاده از ابزارهای مختلف به طور کامل تجزیه و تحلیل می‌کنند تا بهترین استراتژی ممکن را برای بهبود وب‌سایت شما انتخاب کنند.

بعد از انجام پروسه آنالیز گزارش کاملی از نتایج به دست آمده به شما ارائه می‌دهیم تا تیم مارکتینگ شما با استفاده از نتایج آن به بهبود سایت بپردازند. در صورتی که نیروی لازم برای پیاده سازی توصیه‌ها را نداشته باشید، با استفاده از خدمات سئو آساوب می‌توانید سایت خود را به بهترین شکل ممکن بهینه‌سازی کنید.

آنالیز سئو: عوامل داخلی تاثیرگذار بر سئو

داشتن یک وب‌سایت با طراحی عالی در صورتی که کسی نتواند آن را ببیند چه فایده‌ای دارد؟
ما مشتریان زیادی را دیده‌ایم که وب سایت‌های زیبا، جذاب و خوش ساختی داشته‌اند که نمی‌توانستند در موتورهای جستجو رتبه بندی بگیرند و دلیل آن را نیز متوجه نمی‌شدند. اما چرا وب‌سایتی که از جذابیت بصری بالایی برخوردار است در نتایج گوگل ظاهر نمی‌شود؟

غالباً در این شرایط سئو داخلی سایت مشکل دارد که باید آن را بررسی کرد و با استفاده از خدمات سئو داخلی (on page) به رفع اشکالات موجود و بهبود صفحات سایت بپردازید.

این مسئله می‌تواند به معنای عدم وجود محتوای کافی در هر صفحه (محتوای نازک)، برچسب های عنوان مشابه در صفحات مختلف یا توضیحات متا غیر استاندارد باشد. یا در همچین سایت‌هایی URLهای مختلفی وجود داشته باشد که به محتواهای تکراری اشاره کرده باشند.

ما در آساوب چنین موانعی که از رتبه بندی صفحات جلوگیری می‌کنند را شناسایی کرده و تغییرات لازم را با آنالیز کامل سئو سایت پیشنهاد می‌کنیم. شناسایی و رفع این عوامل داخلی می‌تواند تأثیر قابل توجه، فوری و مثبتی در رتبه بندی شما داشته باشد.

آنالیز سئو: عوامل خارجی تاثیرگذار بر روی سئو

سایر عواملی که بر رتبه‌بندی جستجوی ارگانیک صفحات سایت شما تأثیر می‌گذارند، عواملی هستند که از آنها به عنوان عوامل خارج از صفحه نام برده می‌شود. فاکتورهای خارج از صفحه تقریباً 80٪ الگوریتم‌های رتبه بندی موتورهای جستجو را تشکیل می‌دهند، بنابراین تجزیه و تحلیل دقیق خارج از صفحه کاملاً مهم است. این عوامل بیشتر روی بک‌لینک‌ها، متن لنگر استفاده شده در آن‌ها و محل قرارگیری این لینک‌ها‌ متمرکز هستند.

افراد معمولی نمی‌توانند این عوامل خارج از صفحه را تشخیص دهند و شناسایی آنها به صورت دستی واقعا دشوار است. خوشبختانه، در آساوب مجموعه‌ای از خدمات سئو خارجی را به مشتریان ارائه می‌دهیم که تجزیه و تحلیل و مقایسه سئو خارج از صفحه را امکان پذیر می‌کند.

منخصص‌های سئو آساوب این دسته از عواملی که پیدا کردن آن‌ها سخت می‌باشد را شناسایی کرده و استراتژی متناسب با آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با استفاده از دستورالعمل‌های موجود در استراتژی، حضور قدرتمندتری در سطح وب داشته باشید و بهتر دیده شوید.

آنالیز سئو: عوامل تحت سرور تاثیرگذار بر روی سئو

تعدادی پرونده در سرور سایت وجود دارد، مانند:htaccess ، robots.txt و sitemap.xml و تعدادی فایل مهم دیگر، که در واقع نحوه دسترسی موتورهای جستجو به محتوای شما و ایندکس شدن آنها را حکم می‌کنند. بهینه سازی این پرونده‌ها و پیکربندی اصولی و مناسب آنها می‌تواند تأثیر زیادی در رتبه بندی صفحات سایت شما داشته باشد.

htaccess

فایل htaccess یک فایل پیکربندی است. این فایل به شما امکان می‌دهد دستورالعمل‌های پیکربندی را در سایت خود مشخص و اعمال کنید. این فایل شما را قادر می‌سازد تا در مورد چگونگی هدایت کاربران و موتورهای جستجو به صفحات خاص در سایت خود‌، دیده شدن تصاویر صفحات را کنترل کرده و خطای اتفاق افتاده در سایت را رفع کنید و ریدایرکت 301 را اعمال کنید.

robots.txt

فایل robots.txt که در ریشه هر وب‌سایتی قرار دارد، دسترسی عنکبوت‌ها و خزنده‌های موتورهای جستجو موجود در وب به پوشه‌ها و صفحات خاص وب سایت شما را کنترل می‌کند. هنگام بهینه سازی این پرونده، مهم است که از یک فرمت خاص پیروی کنید. این فایل استفاده‌های گوناگونی دارد و از دسترسی ربات‌ها به فایل‌هایی غیر ضروری و و صفحاتی که لازم نیست موتور‌های جستجو آن‌ها را مشاهده کنند مانند صفحات ایجاد شده از نتایج جستجو درون سایت و اعمال فیلتر‌های گوناگون به وجود می‌آیند، جلوگیری می‌کند.

در اصل با بهینه سازی این فایل بودجه خزیدن سایت خود را کنترل خواهید کرد. با خواندن مقاله (فایل robots.txt چیست؟) با این پرونده مهم و حیاتی در وبسایت بیشتر آشنا شوید.

نقشه سایت

با ایجاد، بهینه‌سازی و ارسال فایل sitemap.xml ربات‌های موتور جستجو را قادر می‌سازید تا سایت شما را بهتر جستجو کنند. همچنین به بازدیدکنندگان کمک خواهید کرد تا کل سایت شما را برای یافتن اطلاعات مربوطه به سرعت اسکن کنند.

پیکربندی پارامتر‌های اضافی سرور

تنظیمات اضافی سرور مانند تنظیمات هدر HTTP، رفع صفحات دارای ارور 404 و بهبود تنظیمات مربوط به زمان بارگذاری صفحه و بهبود هر پارامتری که بر ترافیک موتور جستجوی سایت شما تأثیر می‌گذارد، شامل می‌گردد.

درخواست خدمات آنالیز سئو

اگر نیاز به خدمات آنالیز سئو دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست خدمات آنالیز سئو

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

خدمات سئو

با استفاده از خدمات سئو، در رتبه برتر گوگل قرار بگیرید، توسط افراد بیشتری دیده شوید و فروش آنلاین خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید.

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

با استفاده از خدمات تحقیق کلمه کلیدی، عبارات استفاده شده کاربران برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما مشخص خواهد شد.

خدمات سئو محتوا

با استفاده از خدمات سئو محتوا، سرمایه گذاری مطمئنی برای افزایش بازدید و ترافیک ورودی وب‌سایت خودتان انجام دهید.

خدمات سئو تکنیکال

با استفاده از خدمات سئو تکنیکال، آنالیز کاملی از ساختار کدنویسی سایت شما انجام خواهد شد و وب‌سایت شما از نظر سرعت و رسپانسیو بودن بهینه می‌گردد.

خدمات سئو داخلی

با استفاده از خدمات سئو داخلی، آنالیز کاملی از ساختار داخلی سایت و بهینه سازی تگ‌ها و لینک‌های داخلی خواهید داشت.

خدمات لینک سازی

با استفاده از خدمات لینک سازی کمپین‌های مختلف سئو خارجی در سطح‌های مختلف با توجه به سطح رقابت و نیاز وب‌سایت انجام می‌گردد.

خدمات تدوین استراتژی سئو

با استفاده از خدمات تدوین استراتژی سئو برنامه سئو سایت خود را برای یک سال آینده در اختیار خواهید داشت.

تبلیغات گوگل

با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل کلمات کلیدی مهم شما در بازه‌های زمانی مناسب در گوگل تبلیغ شده و منجر به فروش می‌گردد.

خدمات سئو شرکتی

با استفاده از خدمات سئو شرکتی صفحات سایت شما را برای کلمه‌های کلیدی دو بخشی و تک بخشی با رقابت بسیار بالا بهینه سازی خواهیم کرد.

خدمات سئو محلی

با استفاده از خدمات سئو محلی موقعیت کسب و کار خود را در گوگل مشخص کنید و برای جستجوهای محلی رتبه‌بندی شوید.

خدمات سئو خارجی

با استفاده از خدمات سئو خارجی با آنالیز بک‌لینک رقبا و کسب سوشال سیگنال برای سایت شما پروفایل بک‌لینک شما را بهبود خواهیم بخشید.

خدمات بهبود سرعت سایت

با استفاده از خدمات بهبود سرعت سایت، سرعت لود سایت خود را افزایش دهید و تجربه کاربری عالی را برای کاربران خود ایجاد کنید.

خدمات وب‌سایت فروشگاهی

با استفاده از خدمات سئو سایت فروشگاهی، محصولات و خدمات خود را روبروی مشتریان بیشتری قرار دهید و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات مشاوره سئو

با استفاده از خدمات مشاوره سئو، استراتژی سئو سفارشی متناسب با وب‌سایت خود برای کسب رتبه‌های برتر در گوگل خواهید داشت.