خدمات سئو محتوا؛ بهینه سازی محتوای صفحات

سرمایه گذاری بر روی بازاریابی محتوایی پر بازده‌ترین روش جهت افزایش بازدید و ترافیک ورودی سایت است. بهینه سازی و انجام تکنیک‌های سئو محتوا بر روی محتوای متنی و عکس‌های قرار گرفته بر روی صفحات سایت شما به صورت حرفه‌ای توسط تیم محتوای آساوب انجام می‌گردد.

خدمات سئو محتوا

لیست خدمات بهینه سازی محتوای وب‌سایت آساوب

انجام سئو محتوای سایت

خدمات بهینه سازی محتوای سایت سعی در معرفی هرچه بهتر محتوای وب‌سايت‌ها به موتورهای جستجو دارد. با استفاده از خدمات بهینه سازی محتوای آساوب محتوای خود را از نظر سئو متحول خواهید کرد. با قرار دادن کلمه‌های کلیدی هدف در محتوا به گوگل این سیگنال را ارسال خواهید کرد که صفحات سایت شما را در صفحه نتایج جستجوی کدام کلمه کلیدی نمایش دهد.

داشتن محتوا برای درگیر کردن کاربران در سایت لازم است ولی کافی نیست. برای اینکه بتوانید صفحات سایت خود را در مقابل چشمان کاربران قرار دهید اول باید موتورهای جستجو موضوع محتوای شما و ارتباط آن با جستجوی انجام شده از طرف کاربر را درک کنند.

مراحل بهینه سازی محتوای سایت در آساوب

ما در آساوب برای بهینه سازی محتواهای قرار گرفته بر روی وب‌سایت از یک سری اصول ثابت پیروی می‌کنیم. این اصول شامل توصیف پرسونای مخاطب، تحقیق کلمه کلیدی، بررسی محتوا، جاگذاری کلمات کلیدی، مطابقت قصد مخاطب با محتوا و گسترش یا بازنویسی محتوا است. در ادامه به هر یک از این اصول به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

ایجاد پرسونای مخاطب

برای تولید محتوایی کاربردی که نیاز مخاطبین شما را پوشش دهید در ابتدا می‌بایست دید کاملی از مخاطب و نیازهای او  به دست آورید. در این بخش باید به شکلی صریح اعلام شود که مخاطبان کسب و کار چه کسانی هستند، دارای چه بازه سنی می‌باشند، متداول‌ترین سوالات آن‌ها چیست، چه دغدغه‌هایی دارند، در هنگام جستجو از کدام کلمات کلیدی استفاده می‌کنند. با استفاده از این سند به شما کمک خواهیم کرد تا مشخصات افرادی که طیف وسیعی از مخاطبین شما را تشکیل می‌دهند را شناسایی کرده و محتوای سایت خود را در جهت رفع نیاز آن‌ها تولید کنید.

تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی هم هنر است و هم یک علم. ما در آساوب فقط به دنبال به دست آوردن تعداد زیادی کلمه کلیدی و هدف قرار دادن آن‌ها در محتوا نیستیم. ما با استفاده از کلمات کلیدی که به دست می‌آوریم و روندی که در آن‌ها مشاهده می‌کنیم هدف کاربران را تشخیص خواهیم داد و با توجه به آن محتوای وب‌سایت را در جهت رفع نیاز کاربران بهینه خواهیم ساخت.

بررسی محتوای سایت

برای اینکه در استراتژی محتوایی خود به موفقیت برسید باید محتوای خود را قبل از انتشار به شکل کاملی بررسی کنید. این بررسی شامل رفع اشتباهات دستوری و املایی است. همچنین باید پاراگراف‌های محتوای سایت خود را به شکلی بچینید که کاربر در هنگام خواندن آن خسته نشود و تصمیم به ترک کردن سایت شما نگیرد.

 ما جمله بندی‌های محتوای شما را بررسی می‌کنیم و سعی می‌کنیم جملات بلند سایت شما را به جملات کوتاه‌تری تبدیل کنیم. در اصل محتوا باید برای رفع نیازهای کاربر نوشته شده باشد و نه برای سئو و گرفتن رتبه‌بندی در موتورهای جستجو.

جایگذاری کلمات کلیدی در محتوا

گوگل در طول این چند سال با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی راهی طولانی را برای درک اهداف سوالات کاربران طی کرده است. اما همچنان کلمات کلیدی مهم هستند و با جایگذاری اصولی این کلمات در مکان مناسب از محتوای سایت می‌توانید به درک گوگل از محتوای خود کمک کنید.

ما در آساوب محتوای صفحات شما را بررسی خواهیم کرد و استفاده از کلماتی که از تحقیق کلمه کلیدی به دست آورده‌ایم شروع به بهینه سازی محتوای سایت شما می‌کنیم.

برای این کار کلمات کلیدی را به صورت یک نواخت و با چگالی مناسب در محتوا جاگذاری می‌کنیم و اطمینان حاصل خواهیم کرد که کلمات کلیدی به شکلی اصولی در عنوان برگه‌ها، تگ‌های H1، H2، H3 و …، توضیحات متا و در اول و آخر محتوا قرار گرفته باشند.

تطبیق قصد کاربر با محتوا

یک راه خوب برای کشف مشکلات عدم تطابق قصد کاربر، بررسی عملکرد محتوای موجود است. بررسی پارامترهایی مانند نرخ پرش کمک بسزایی در تطبیق محتوا با قصد کاربر از جستجو می‌کنند. با انجام چنین تحلیل‌هایی می‌توان عملکرد محتوا را  بررسی کرد و در صورتی که محتوا جوابگو نیاز کاربر نباشد و کاربر نتواند جواب سوال خود را در آن پیدا کند باید محتوای صفحه بازنویسی شود.

تطبیق قصد کاربر از جستجو با محتوای سایت و بهینه سازی آن تجربه کاربری بازدیدکنندگان سایت را بهبود خواهید بخشید.

گسترش محتوا

یکی از روش‌های مورد علاقه ما در آساوب برای بهبود عملکرد محتوای صفحات سایت گسترش محتوا است. ما محتوای صفحات شما را بررسی می‌کنیم تا ببینیم برای کلمه کلیدی مدنظرتان به اندازه کافی محتوا نوشته شده است یا خیر. داشتن محتوای به اصطلاح نازک (محتوای خیلی کم در صفحه) نه تنها کمکی به سئو نمی‌کند بلکه می‌تواند شامل جریمه‌هایی از سمت گوگل نیز شود.

سوالات متداول در مورد خدمات سئو محتوا

درخواست خدمات سئو محتوا

درخواست خدمات سئو محتوا

اگر نیاز به خدمات سئو محتوا دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

خدمات سئو

با استفاده از خدمات سئو، در رتبه برتر گوگل قرار بگیرید، توسط افراد بیشتری دیده شوید و فروش آنلاین خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید.

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

با استفاده از خدمات تحقیق کلمه کلیدی، عبارات استفاده شده کاربران برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما مشخص خواهد شد.

خدمات سئو محتوا

با استفاده از خدمات سئو محتوا، سرمایه گذاری مطمئنی برای افزایش بازدید و ترافیک ورودی وب‌سایت خودتان انجام دهید.

خدمات سئو تکنیکال

با استفاده از خدمات سئو تکنیکال، آنالیز کاملی از ساختار کدنویسی سایت شما انجام خواهد شد و وب‌سایت شما از نظر سرعت و رسپانسیو بودن بهینه می‌گردد.

خدمات سئو داخلی

با استفاده از خدمات سئو داخلی، آنالیز کاملی از ساختار داخلی سایت و بهینه سازی تگ‌ها و لینک‌های داخلی خواهید داشت.

خدمات لینک سازی

با استفاده از خدمات لینک سازی کمپین‌های مختلف سئو خارجی در سطح‌های مختلف با توجه به سطح رقابت و نیاز وب‌سایت انجام می‌گردد.

خدمات تدوین استراتژی سئو

با استفاده از خدمات تدوین استراتژی سئو برنامه سئو سایت خود را برای یک سال آینده در اختیار خواهید داشت.

تبلیغات گوگل

با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل کلمات کلیدی مهم شما در بازه‌های زمانی مناسب در گوگل تبلیغ شده و منجر به فروش می‌گردد.

خدمات سئو شرکتی

با استفاده از خدمات سئو شرکتی صفحات سایت شما را برای کلمه‌های کلیدی دو بخشی و تک بخشی با رقابت بسیار بالا بهینه سازی خواهیم کرد.

خدمات سئو محلی

با استفاده از خدمات سئو محلی موقعیت کسب و کار خود را در گوگل مشخص کنید و برای جستجوهای محلی رتبه‌بندی شوید.

خدمات سئو خارجی

با استفاده از خدمات سئو خارجی با آنالیز بک‌لینک رقبا و کسب سوشال سیگنال برای سایت شما پروفایل بک‌لینک شما را بهبود خواهیم بخشید.

خدمات بهبود سرعت سایت

با استفاده از خدمات بهبود سرعت سایت، سرعت لود سایت خود را افزایش دهید و تجربه کاربری عالی را برای کاربران خود ایجاد کنید.

خدمات وب‌سایت فروشگاهی

با استفاده از خدمات سئو سایت فروشگاهی، محصولات و خدمات خود را روبروی مشتریان بیشتری قرار دهید و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات مشاوره سئو

با استفاده از خدمات مشاوره سئو، استراتژی سئو سفارشی متناسب با وب‌سایت خود برای کسب رتبه‌های برتر در گوگل خواهید داشت.