خدمات طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت‌های شرکتی با دیزاین خلاقانه برای معرفی محصولات و خدمات انواع شرکت‌ها توسط تیم آساوب انجام می‌شود.

انواع شرکت‌های تولیدی خدماتی و کارخانه‌‌جات میتوانند طراحی سایت شرکتی مخصوص به خود با توجه به نوع محصول داشته باشند.

انواع طراحی سایت شرکتی

طراحی بر اساس محصول یا خدمات

طراحی بر اساس محصول یا خدمات

ابتدا خدمات با محصولات شم بررسی می‌گردند و طراحی سایت شرکتی با توجه به ویژگی محصولات و خدمات شما طراحی خواهد شد.

طراحی سایتی که نمایانگر شرکت و برند شما باشد

سایت شرکتی به گونه‌ای شخصی سازی میگردد که در نگاه اول نمایانگر برند، محصولات یا خدمات شما باشد.

طراحی بر اساس محصول یا خدمات

طراحی بر اساس محصول یا خدمات

ابتدا خدمات با محصولات شم بررسی می‌گردند و طراحی سایت شرکتی با توجه به ویژگی محصولات و خدمات شما طراحی خواهد شد.

طراحی سایتی که نمایانگر شرکت و برند شما باشد

سایت شرکتی به گونه‌ای شخصی سازی میگردد که در نگاه اول نمایانگر برند، محصولات یا خدمات شما باشد.

خدمات طراحی وب‌سایت شرکتی چیست؟

خدمات طراحی سایت شرکتی سعی در طراحی و ایجاد وب‌سایتی حرفه‌ای برای شرکت‌ها و کارخانه‌ها دارد تا با استفاده از آن خدمات، محصولات و نمونه‌کارهای خود را در دسترس و دید کاربران سراسر دنیا بگذارند.

امروزه داشتن حداقل یک وب‌سایت برای هر کسب و کار و تولیدی یک ضرورت به حساب می‌آید. با استفاده از وب‌سایت می‌توانید اجازه دهید که مستقیما مشتریان بدون هیچ واسطه‌ای و بدون محدودیت جغرافیایی خاصی با شما ارتباط برقرار کنند و شرکت خود را گسترش دهید.

ویژگی خدمات طراحی وب‌سایت شرکتی

با استفاده از خدمات طراحی سایت شرکتی آساوب، دیگر نگران ایجاد برندینگ ضعیفی از شرکت خود نباشید، ما با استفاده از به روز‌ترین متدهای طراحی دنیا وب‌سایتی با رابط کاربری و تجربه کاربری منحصر به فردی برای شما ایجاد خواهیم کرد تا با اعتماد به نفسی کامل خدمات، نمونه کارها و اخبار مربوط به کسب و کار خود را در سایت شرکتی خود قرار دهید.

متخصص‌های طراحی سایت آساوب با ایجاد وب‌سایتی با طراحی چشم نواز به گسترش چشم انداز کسب و کار شما کمک خواهند کرد. ما در آساوب خدماتی با ویژگی‌های منحصر به فردی را به شما ارائه خواهیم داد، ویژگی‌هایی که شامل موارد زیر می‌باشند:

استفاده از طراحی سفارشی

با استفاده از خدمات طراحی سایت شرکتی آساوب، تمامی المان‌های موجود بر روی وب‌سایت خود را به شکل سفارشی طراحی و ادیت کنید. متخصص‌های ما از بالاترین نقطه وب‌سایت شما یعنی هدر و منوهای وب‌سایت شرکتی شما تا پایین وب‌سایت و فوتر آن را به شکلی سفارشی و با توجه به برند شرکت شما طراحی و پیاده سازی خواهند کرد.

قرار دادن فرم‌های تماس حرفه‌ای

یکی از ویژگی‌های هر وب‌سایت شرکتی داشتن فرم‌‌های گوناگون برای ارتباط با بخش‌های مختلف یک شرکت می‌باشد. ما در آساوب با استفاده از تجربه چندین ساله در طراحی وب‌سایت، انواع فرم‌های ساده و چند مرحله‌ای را برای شما ایجاد خواهیم کرد و با استفاده از نکات مربوط به بهبود تجربه کاربری، فرم‌های کاملا حرفه‌ای را برای وب‌سایت شما قرار خواهیم داد.

طراحی تمامی صفحات لازم برای وب‌سایت شرکت

یکی از نکات مهم برای بهبود تجربه کاربری داشتن صفحات مشخص برای هر نیاز و دسترسی آسان به آن صفحات است. هر وب‌سایت شرکتی باید دارای صفحات اصلی، درباره ما، تماس با ما، سوالات متداول، نمونه کارها، خدمات و محصولات و سایر صفحات مورد نیاز باشد. چیدمان صفحات نیز باید به شکلی قرار داده شود که نهایتا با 3 الی 4 کلیک بتوان به صفحه مورد نظر رسید.

پشتیبانی از چند زبان مختلف

شرکت‌هایی که با مشتریان بین المللی همکاری می‌کنند نیاز به داشتن وب‌سایتی که از یک یا چند زبان دیگر به غیر از فارسی پشتیبانی کند دارند. ما در آساوب برای مشتریان خود وب‌سایت‌هایی با هر چند زبانی که لازم باشد طراحی و توسعه خواهیم داد.

سایر امکانات لازم

هر شرکتی بنا به نیاز به امکانات مختلفی برای قرار گرفتن در وب‌سایت خود دارد. این امکانات می‌تواند بخش‌هایی برای معرفی مشتریان، صفحه پذیرش نمایندگی، بخشی برای مدیریت نمایندگی‌ها، مقایسه محصولات، قابلیت خروجی گرفتن PDF از صفحه نمایش و … باشد. ما با داشتن تیم برنامه نویسی و توسعه سایت با تجربه و حرفه‌ای هر گونه نیاز شما برای قرار دادن قابلیت جدید در وب‌سایت را رفع خواهیم کرد.

چرا باید از خدمات طراحی سایت شرکتی آساوب استفاده کنید

آساوب با استفاده از تجربه متخصصانی که چندین سال در زمینه طراحی وب‌سایت فعال بوده‌اند آماده خدمات رسانی به انواع شرکت‌ها می‌باشد. ما در آساوب خدمات طراحی وب‌سایت شرکتی با ویژگی‌های زیر را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم:

طراحی واکنشگرا

با توجه به اینکه در سالیان اخیر کاربران موبایل موجود در وب به شدت افزایش پیدا کرده‌اند و درصد خیلی بزرگی از بازدید‌ها را به خود اختصاص داده‌اند، داشتن وب‌سایتی که در تمامی دستگاه‌ها اعم از دسکتاپ، تبلت و موبایل به درستی به نمایش درآید یک ضرورت به حساب می‌آید. تمامی وب‌سایت‌های طراحی شده در آساوب به شکل کاملا واکنش گرا بوده و محتوای صفحات آن‌ها در دسکتاپ، تبلت و موبایل به درستی به نماشی درمی‌آیند.

خدمات طراحی گرافیکی

تصاویر می‌توانند خیلی راحت‌تر نسبت به کلمات یک مفهوم را به بازدید کننده القاء کنند. به همین دلیل ما در آساوب با استفاده از متخصصین گرافیک تصاویر منحصر به فردی برای کسب و کار شما طراحی خواهیم کرد تا شرکت شما را با بهترین ظاهر ممکن در دسترس کاربران قرار دهیم.

طراحی وب‌سایتی پویا

با استفاده از طراحی پویا و غیر استاتیک در وب‌سایت شرکتی شما میزان تعامل کاربران را با وب‌سایت شما افزایش خواهیم داد. داشتن وب‌ سایت داینامیک به شما کمک می‌کند که هر زمان بنا به نیاز خود به راحتی المان‌هایی را از صفحه حذف یا به آن اضافه کنید.

طراحی سفارشی وبسایت شرکتی

با توجه به حوزه کاری شما از المان‌های گوناگون و رنگ بندی متناسب با کسب و کار شما در طراحی صفحات سایت استفاده خواهیم کرد. همچنین برای بهبود برندینگ، از فونت متناسب با استراتژی مارکتینگ شما استفاده خواهیم کرد.

مراحل طراحی وب‌سایت شرکتی در آساوب به چه شکل است؟

ما در آساوب برای طراحی یک وب‌سایت شرکتی فرآیند خاصی را طی می‌کنیم. در ادامه با این پروسه بیشتر آشنا خواهید شد:

تعریف چهارچوب پروژه

یکی از اصلی‌ترین مراحل در طراحی وب‌سایت شرکتی تعیین چهارچوب پروژه است. یک پروژه ضعیف ممکن است منجر به ارتباط نادرست و در نهایت اتلاف زمان ‌گردد. با تعریف چهارچوب پروژه انتظارات مشتری و نیاز او را مشخص می‌کنیم و برنامه طراحی سایت را بنا به چهارچوب زمانی، نیاز شغلی و بودجه مشتری مشخص می‌کنیم.

آنالیز ساختار سایت

تنها داشتن یک وب‌سایت به شما کمکی نمی‌کند، بلکه وب‌سایتتان باید بتواند پاسخ‌گو نیاز کاربران باشد. اگر در وب‌سایت شرکتی خود صفحات زیادی دارید، با دسته‌بندی کردن و منظم کردن هر کدام از آن‌ها به کاربران‌تان اجازه می‌دهیم که با کمترین کلیک به صفحه مورد نظر خود دست پیدا کنند. وب‌سایتی که ساختار بهبود یافته‌ای داشته باشد از نظر سئو نیز سریع‌تر و راحت‌تر بهینه می‌گردد.

ایجاد طراحی اولیه (Mock-Ups)

زمانی که معماری و ساختار سایت نهایی شد نوبت به طراحی صفحات سایت می‌رسد. در این بخش جنبه‌های بصری وب‌سایت طراحی می‌گردد. با اتمام این بخش به مشتریان خود یک طرح ماکت مانند ارائه می‌دهیم. مشتریان سپس می‌توانند تغییرات مدنظر خود را با ما در میان بگذارند تا در طرح اولیه اعمال شوند و طرح نهایی بدست بیاید.

تولید محتوا و تصاویر برای صفحات اصلی

پس از نهایی کردن طراحی رابط کاربری، تیم مشخص شده برای پروژه شما شروع به تولید محتوا برای صفحات اصلی وب‌سایت می‌کند. ما با استفاده از محتوای تخصصی به دنبال ایجاد اثر مثبتی بر روی کاربران وب‌سایت شما هستیم. علاوه بر این سعی می‌کنیم که در این محتواها نکات مربوط به سئو را نیز رعایت کنیم تا وب‌سایت شما برای رتبه گرفتن در موتورهای جستجو کار راحت‌تری داشته باشد.

پیاده سازی وب‌سایت

پس از نهایی شدن طراحی ظاهر رابط کاربری و محتوای صفحات، تیم طراحی و توسعه وب آساوب شروع به ساخت وب‌سایت شما می‌کند. در پایان این مرحله وب‌سایت شرکتی شما در دسترس خواهد بود و می‌توانید از آن برای ارتقاء کسب و کار خود استفاده کنید.

سوالات متداول در مورد طراحی سایت شرکتی

درخواست خدمات طراحی سایت شرکتی

درخواست خدمات طراحی سایت شرکتی

اگر نیاز به خدمات طراحی سایت شرکتی دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.

سوالات متداول در مورد طراحی سایت شرکتی

درخواست طراحی سایت شرکتی

اگر نیاز به خدمات تولید محتوای متنی دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.