خدمات سئو تکنیکال آساوب

انجام کلیه خدمات سئو تکنیکال (Technical SEO) بر روی وب‌سایت توسط تیم فنی آساوب به صورت زیر انجام می‌گردد:

 • آنالیز کامل ساختار کدنویسی سایت از نظر سئو و ایندکس شدن و رفع مشکلات
 • ساخت و بهینه سازی فایل‌های مهم سئو مانند سایت مپ و Robot.txt
 • افزایش سرعت لود سایت و رسپانسیو کردن صفحات

موارد اصلی خدمات سئو تکنیکال

 • ساخت سایت مپ داینامیک
 • افزایش سرعت لود سایت
 • قرار دادن انواع اسکیما برای صفحات
 • رسپانسیو صفحات برای تمامی دستگاه‌ها
 • بهینه سازی ساختار کدنویسی سایت برای
 •  ایندکس شدن بهتر
 • رفع جریمه های گوگل
 • انتقال سایت
 • رفع ارورهای سرچ کنسول

خدمات سئو تکنیکال

خدمات سئو تکنیکال مجموعه‌ای از بهینه‌سازی‌های بر روی وب‌سایت است که با پیاده سازی آن بر روی هر سایتی، درک و استفاده کردن از سایت برای کاربران و خزنده‌های موتور جستجو آسان‌تر می‌شود.

سئو تکنیکال با ایجاد تجربه کاربری فوق‌العاده و افزایش کیفیت محتواها باعث افزایش رتبه وب‌سایت‌ها خواهد شد.

چرا باید از خدمات سئو تکنیکال در وب‌سایت خود استفاده کنید؟

در طی سالیان اخیر رفتار کاربران به طرز چشمگیری تغییر کرده و موتورهای جستجو هم نسبت به گذشته بسیار پیچیده‌تر شده‌اند. امروزه تقریباً 3/5 میلیارد کاربر با استفاده از تلفن‌های هوشمند در سراسر جهان وارد دنیای وب می‌شوند.

با روند رو به رشد استفاده از تلفن‌های همراه در بین کاربران اینترنت، گوگل الگوریتم‌های خود را به شکلی به روز رسانی کرده که سرعت بارگزاری، نمایش صفحات وب‌سایت و تجربه کاربری صفحات سایت در موبایل تاثیر بسیار زیادی در رتبه بندی صفحات سایت داشته باشند.

در حال حاظر وب‌سایت‌هایی که دارای ساختار ضعیف، زمان لود صفحات آهسته و ریدایرکت‌های غیر مجاز هستند توسط گوگل مجازات می‌شوند. توجه نکردن به این نکته‌های فنی و عدم استفاده از سئو تکنیکال اصولی در وب‌سایت باعث افت شدید رتبه و ترافیک ورودی خواهد شد.

خدمات سئو تکنیکال آساوب

بررسی ساختار فنی سایت

تیم سئو آساوب برای شناسایی و رفع مشکلات فنی سئو وب‌سایت، بررسی دقیقی از وضعیت سئو تکنیکال انجام خواهد داد. در این بررسی به مسائلی همچون عملکرد صفحات در دستگاه‌های مختلف، ساختار لینک‌ سازی داخلی، سرعت بارگذاری صفحات، نقشه سایت XML، وضعیت ایندکس شدن صفحات، رفع خطاهای کروال شدن صفحات، بررسی و ایجاد فایل Robots.txt و معماری سایت پرداخته می‌شود.

با استفاده از نتایج این تجزیه و تحلیل استراتژی‌های کوتاه مدت و بلند مدتی برای بهبود بهینه سازی وب‌سایت، تجربه کاربری بازدید کنندگان و افزایش رتبه بندی سایت شما در گوگل ارائه می‌دهیم.

تجزیه و تحلیل رقبا

با بررسی و آنالیز رقبای تجاری شما، نقاط ضعف و قوت آن‌ها را مشخص خواهیم کرد و با استفاده از نتایج به دست آمده استراتژی سئو مناسب با کسب و کارتان ایجاد خواهیم کرد.

متخصص‌های سئو آساوب رقبای شما را در زمینه عملکرد کلمات کلیدی، رتبه بندی در موتورهای جستجو، حضور در شبکه‌های اجتماعی و پروفایل بک لینک تجزیه و تحلیل خواهند کرد. انجام همچین فرآیندی دید کاملی از رقبا و فرصت‌ها را برای سایت شما ایجاد خواهد کرد که با توجه به این نکات می‌توانید برنامه ریزی و تدوین استراتژی سئو خود را پیش ببرید.

آنالیز داده‌های متا

با استفاده از متا تگ‌هایی که در توصیف محتوای صفحات سایت برای بازدیدکنندگان وب و موتورهای جستجو اثر گذار هستند، قابلیت مشاهده شدن آنلاین خود را بهبود بخشید و ترافیک ورودی ارگانیک بیشتری کسب کنید.

بخشی از خدمات سئو تکنیکال آساوب شامل تجزیه و تحلیل و بهینه سازی توضیحات متای صفحات سایت، بهینه سازی برچسب‌های عنوان، انتخاب و بهینه سازی کلمات کلیدی متا، ایجاد و سئو متن alt تصاویر و رفع ایرادات در برچسب‌های روبات است. با بهینه سازی متا دیتاهای سایت عملکرد سئو سایت خود را بهبود خواهید داد.

بهینه سازی تصاویر

وجود تصاویر با حجم و ابعاد بزرگ عملکرد سرعت سایت را به شدت کند کرده و برای بازدید‌کنندگان تجربه کاربری ضعیفی ایجاد خواهد کرد. با خدمات سئو تکنیکال زمان بارگذاری سایت خود را کاهش داده و کاربران سایت را به مشتری تبدیل کنید.

متخصص‌های سئو آساوب برای تصاویر صفحات سایت شما فرمت مناسبی انتخاب می‌کنند، متن Alt تصاویر سایت را بهینه سازی می‌کنند، سایز فایل‌های تصویری سایت را بدون اینکه تغییری در کیفیت تصاویر ایجاد شود کاهش می‌دهند و در صورت نیاز برای تصاویر سایت نقشه سایت XML ایجاد خواهند کرد.

بهینه سازی سرعت سایت

سرعت بارگذاری صفحات سایت بر روی تجربه کاربری مشتریان و رتبه بندی سایت تاثیر زیادی دارد.

با استفاده از خدمات سئو تکنیکال آساوب اندازه فایل‌های CSS، JS و HTML شما کاهش پیدا خواهد کرد. همچنین تیم ما کد‌های شما را بهینه خواهند کرد، ریدایرکت‌ها را کاهش خواهند داد، کش مرورگر سایت شما را فعال خواهند کرد، وب‌سایت شما را به شبکه توزیع محتوا (CDN) متصل کرده و زمان پاسخ گویی سرور را بهینه سازی می‌کنند.

پیاده سازی داده‌های ساختار یافته

با استفاده از نشانه گذاری اسکیما، کراولینگ، تفسیر و نمایش محتوای خود را برای موتورهای جستجو آسان‌تر کنید.

با استفاده از داده‌های ساختار یافته اسکیما ریچ اسنیپت صفحات سایت خود را در صفحه نتایج موتور جستجو شخصی سازی خواهیم کرد و نرخ کلیک شدن صفحات سایت شما افزایش پیدا خواهند کرد.

رفع جریمه‌های گوگل

در صورت استفاده از سئو کلاه سیاه یا تغییراتی که گوگل بر روی الگوریتم‌های خود اعمال می‌کند سایت‌ها شامل جریمه‌های گوگل می‌شوند.

جهت شناسایی و رفع این جریمه‌ها، متخصص‌های سئو آساوب در صورتی که سایت شما به Google Search Console متصل نباشد، آن را به گوگل معرفی کرده و به شناسایی و رفع پنالتی‌های گوگل می‌پردازند.

در این بین پروفایل بک لینک سایت شما بررسی خواهد شد تا لینک‌های مخرب شناسایی و حذف گردند. رفع جریمه‌های گوگل کمی زمان‌بر است و برای دیدن نتیجه باید صبور باشید.

تجزیه و تحلیل بک لینک‌ها

با استفاده از سئو تکنیکال و آنالیزهای آن درک درستی از اعتبار دامنه و قابلیت کسب رتبه توسط سایت خود خواهید داشت.

متخصص‌های سئو ما در آساوب تجزیه و تحلیل کاملی از پروفایل بک لینک سایت شما انجام خواهند داد تا لینک‌های دریافتی از وب‌سایت‌هایی با اعتبار دامنه بالا از لینک‌های ورودی از سمت وب‌سایت‌های کم ارزش و دارای کلاه سیاه جدا شوند و به رفع اشکالات موجود بپردازند.

انتقال وب‌سایت

انتقال سایت یک فرآیند ظریف است. برای جلوگیری از از دست دادن ترافیک ارزشمند ورودی، نیاز به یک برنامه انتقال سایت کامل دارید.

ما وب‌سایت شما را با توجه به نکات سئو شامل معیارگذاری عملکرد تجزیه و تحلیل، ایجاد نقشه کامل URLهای تغییر یافته از سایت قدیمی به دامنه جدید، به روزرسانی تمام لینکهای داخلی، حذف محتوای تکراری، مدیریت صفحات 404 و نظارت بر بازدید و رتبه بندی انتقال خواهیم داد.

رفع ارورهای سرچ کنسول

یکی از مزیت‌های معرفی وب‌سایت به سرچ کنسول، مشاهده خطاهایی است که از سمت گوگل اعلام می‌گردند.

از بخش coverage سرچ کنسول می‌توان تمامی ارورهایی که از جانب گوگل برای سایت‌ها لحاظ شده است را مشاهده کرد. متخصصین سئو آساوب آماده‌اند تا تمامی ارورهای سرچ کنسول گوگل را برای هر نوع وب‌سایت رفع کنند.

 اگر در سرچ کنسول گوگل درگیر اروری شده‌اید و نمی‌دانید که چگونه آن را برطرف کنید کافیست با آساوب ارتباط برقرار کنید و با استفاده از خدمات سئو تکنیکال آساوب ارورهای سایت خود را رفع کنید.

سوالات متداول در مورد خدمات سئو تکنیکال و بهینه سازی سایت

درخواست خدمات سئو تکنیکال و بهینه سازی سایت

درخواست خدمات سئو تکنیکال

اگر نیاز به خدمات سئو تکنیکال دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

خدمات سئو

با استفاده از خدمات سئو، در رتبه برتر گوگل قرار بگیرید، توسط افراد بیشتری دیده شوید و فروش آنلاین خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید.

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

با استفاده از خدمات تحقیق کلمه کلیدی، عبارات استفاده شده کاربران برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما مشخص خواهد شد.

خدمات سئو محتوا

با استفاده از خدمات سئو محتوا، سرمایه گذاری مطمئنی برای افزایش بازدید و ترافیک ورودی وب‌سایت خودتان انجام دهید.

خدمات سئو تکنیکال

با استفاده از خدمات سئو تکنیکال، آنالیز کاملی از ساختار کدنویسی سایت شما انجام خواهد شد و وب‌سایت شما از نظر سرعت و رسپانسیو بودن بهینه می‌گردد.

خدمات سئو داخلی

با استفاده از خدمات سئو داخلی، آنالیز کاملی از ساختار داخلی سایت و بهینه سازی تگ‌ها و لینک‌های داخلی خواهید داشت.

خدمات لینک سازی

با استفاده از خدمات لینک سازی کمپین‌های مختلف سئو خارجی در سطح‌های مختلف با توجه به سطح رقابت و نیاز وب‌سایت انجام می‌گردد.

خدمات تدوین استراتژی سئو

با استفاده از خدمات تدوین استراتژی سئو برنامه سئو سایت خود را برای یک سال آینده در اختیار خواهید داشت.

تبلیغات گوگل

با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل کلمات کلیدی مهم شما در بازه‌های زمانی مناسب در گوگل تبلیغ شده و منجر به فروش می‌گردد.

خدمات سئو شرکتی

با استفاده از خدمات سئو شرکتی صفحات سایت شما را برای کلمه‌های کلیدی دو بخشی و تک بخشی با رقابت بسیار بالا بهینه سازی خواهیم کرد.

خدمات سئو محلی

با استفاده از خدمات سئو محلی موقعیت کسب و کار خود را در گوگل مشخص کنید و برای جستجوهای محلی رتبه‌بندی شوید.

خدمات سئو خارجی

با استفاده از خدمات سئو خارجی با آنالیز بک‌لینک رقبا و کسب سوشال سیگنال برای سایت شما پروفایل بک‌لینک شما را بهبود خواهیم بخشید.

خدمات بهبود سرعت سایت

با استفاده از خدمات بهبود سرعت سایت، سرعت لود سایت خود را افزایش دهید و تجربه کاربری عالی را برای کاربران خود ایجاد کنید.

خدمات وب‌سایت فروشگاهی

با استفاده از خدمات سئو سایت فروشگاهی، محصولات و خدمات خود را روبروی مشتریان بیشتری قرار دهید و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات مشاوره سئو

با استفاده از خدمات مشاوره سئو، استراتژی سئو سفارشی متناسب با وب‌سایت خود برای کسب رتبه‌های برتر در گوگل خواهید داشت.