خدمات سئو داخلی آساوب

خدمات سئو داخلی و وب‌سایت توسط کارشناسان آساوب بر روی وب‌سایت شما انجام می‌گردد.

خدمات بهینه سازی و سئو on page شامل: آنالیز کامل سایت از نظر موارد سئو داخلی و ساختاری، ارائه گزارش از مشکلات و برطرف کردن نواقص داخلی سایت شما می‌گردد.

خدمات سئوی داخلی آساوب

موارد اصلی خدمات سئو داخلی

  • بررسی ساختار کد نویسی
  • بررسی چیدمان لندینگ پیج‌ها
  • بهینه سازی لینک‌های هدر و فوتر
  • بهینه سازی تگ‌های سئو در صفحات
  • شناسایی صفحات خراب و زامبی پیج‌ها
  • بهینه سازی لینک‌های داخلی مقالات و محصولات
موارد اصلی خدمات سئو داخلی

ماهیت خدمات سئو داخلی چیست؟

سئو داخلی (on-page seo) روشی برای بهینه سازی وب سایت جهت گرفتن رتبه بالاتر در نتایج موتور جستجو است. این نوع سئو جنبه‌های خاصی از وب سایت را در نظر می‌گیرد و سعی در بهبود و بهینه سازی آن‌ها دارد. سئو داخلی بر روی ویژگی‌های قابل کنترلی مانند عناصر فنی، کیفیت محتوا و شکل ظاهری سایت شما متمرکز است.
برای بهبود سئو داخلی باید عناصر تاثیرگذار بر روی سایت را شناسایی کنید و شروع به بهینه سازی آن‌ها کنید. ما در آساوب با استفاده از خدمات سئو داخلی در کنار شما هستیم تا با مدیریت این عوامل و بهبود عملکرد سایت به شما کمک کنیم در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید. با افزایش رتبه و قرار گرفتن بر روی رقبا شانس خود را برای دریافت ترافیک ورودی و بالا رفتن فروش افزایش دهید.

چرا باید از خدمات سئو داخلی در سایت خود استفاده کنید؟

رعایت اصول سئو داخلی از خدمات سئو است که زیر بنا و پایه پیشرفت پروژه سئو برای شروع سایر مراحل است. گوگل قبل از هر چیز باید دامنه، برند سایت، صفحات مهم سایت و ساختار کدنویسی سایت را به خوبی درک کند تا بتواند سایت را در نتایج گوگل قرار بدهد. اگر ساختار سایت برای گوگل نا مفهوم باشد و یا یک نسخه واحد از سایت را شناسایی نکند، صفحات سایت را با سرعت کمتر و به صورت ناقص ایندکس خواهد کرد و حتی در برخی از موارد در صورت وجود دو نسخه مشابه از سایت، از قرار دادن سایت در نتایج گوگل خودداری می‌کند.
رعایت موارد سئو داخلی، سایت را از همه نظر آماده بازدید توسط ربات‌های گوگل می‌کند و با بهینه کردن سایت می‌توان دقیقا صفحات با اولویت بالا را به همان شکلی که می‌خواهیم به گوگل معرفی کنیم.

خدمات بهینه سازی و سئو داخلی سایت آساوب شامل چه مواردی است؟

نزدیک به 200 فاکتور وجود دارد که موتورهای جستجو هنگام رتبه بندی سایت‌ها به آن‌ها توجه می‌کنند. در اینجا چهار فاکتور که بیشترین تاثیر را در این رتبه بندی دارند به شما معرفی می‌کنیم:

انتخاب کلمات کلیدی مناسب

قبل از نوشتن محتوای صفحات باید کلمه کلیدی آن‌ها را مشخص کنید. تحقیق کلمه کلیدی یکی از اصلی‌ترین فرآیند‌ها در سئو داخلی سایت محسوب می‌شود. کلمات کلیدی باید به شکلی که مخاطب آن‌ها را جستجو می‌کند انتخاب گردند تا شانس بیشتری برای نشان داده شدن در نتایج جستجو و کسب رتبه بالاتر داشته باشید.
نکته دیگر استفاده صحیح از کلمات کلیدی در محتوای صفحات است. کلمات کلیدی باید به شکل یکنواخت و با تراکم مشخصی در محتوا پخش شده باشند. در صورتی که به درستی از کلمات کلیدی در محتوا استفاده نشده باشد شانس رتبه گرفتن را از دست خواهید داد و حتی این امکان وجود دارد که شامل جریمه‌های گوگل شوید.

محتوای صفحه

دلیل اینکه کاربران به صفحات سایت وارد می‌شنود این است که به دنبال محتوای با کیفیتی هستند که پاسخگو جواب سوالاتشان باشد. گوگل نیز به این نکته بسیار توجه می‌کند و به دنبال این هدف است که بهترین جواب را برای کاربران خود به نمایش بگذارد. بنابراین توجه داشته باشید که محتوای سایت شما با هدف جستجوی کاربر منطبق باشد.
اگر سعی در جذب کاربرانی دارید که به دنبال خرید کاپشن هستند، باید محتوایی در همین رابطه برای آن‌ها آماده کنید. اگر کاربر بعد از ورود به سایت شما مقاله‌ای در مورد انواع پوشش زمستانی در فرهنگ‌های مختلف را مشاهده کند سایت شما را به سرعت ترک خواهد کرد. گوگل نیز این موضوع را می‌داند و قبل از نمایش آن در صفحه نتایج جستجوی خود محتواها را به دقت تجزیه و تحلیل می‌کند.
وقتی در سایت خود برگه‌ای را ایجاد می‌کنید، حتما به این موضوع توجه کنید که محتوای قرار گرفته در آن با کلمه کلیدی هدف شما مطابقت داشته باشد. یکی از وظایف سئو داخلی نظرات بر این موضوع است تا رتبه بندی برگه را بهبود ببخشد.

برچسب‌های متا

متا تگ‌ها یکی دیگر از فاکتورهای مهم در سئو داخلی هستند. این برچسب‌ها اطلاعات کاملتری در مورد صفحه شما در اختیار موتورهای جستجو قرار می‌دهند. تگ‌های متا به شما کمک می‌کنند تا صفحه وب‌سایت خود را برای کلمه کلیدی مناسب رتبه بندی کنید.
زمانی که صفحه خود را برای سئو داخلی بهینه می‌کنید، باید از برچسب‌های متا سفارشی سازی شده استفاده کنید. آنها روی کاربران تأثیر می‌گذارند و میزان نرخ کلیک صفحات (CTR) شما را افزایش می‌دهند. با بهینه‌سازی برچسب‌های سایت، مخاطبین بیشتری را به سایت خود جذب خواهید کرد.

برچسب‌های عنوان

برچسب‌های عنوان به شکل زیادی بر روی سئو داخلی سایت تاثیرگذار هستند. کاربران بعد از پیدا کردن صفحه سایت در صفحه نتایج جستجو اولین چیزی که به آن نگاه خواهند کرد عنوان برگه شما است. عنوان صفحه بر روی تصمیم گیری مخاطب‌ها جهت کلیک کردن یا رد شدن از آن بسیار تاثیرگذار است.
گوگل نیز به برچسب‌های عنوان به شکلی ویژه‌ای توجه دارد. گوگل با استفاده از برچسب عنوان محتوای صفحه را اندازه گیری می‌کند تا ببیند که به اندازه کافی به هم مرتبط هستند یا خیر.
طول برچسب عنوان باید در محدوده مجاز باشد تا به درستی برای کاربران به نمایش درآید. برای جذب بیشتر مخاطب‌ها بهتر است که از عنوان‌های جذاب و واضح استفاده کنید.

URL های صفحات

URLها یک عامل حیاتی سئو داخلی در صفحه برای گوگل به حساب می‌آیند. گوگل علاقه‌مند است که سایت‌ها تا حد ممکن از URLهای کوتاه‌تری برای صفحات خود استفاده کنند، زیرا URLهای کوتاه از نظر قابلیت خزیدن و قابل درک بودن عملکرد بهتری دارند.
در هنگام تعیین URL برای صفحات سایت این نکته را در نظر بگیرید که کلمه کلیدی خود را در آن قرار دهید. وقتی که می‌خواهید برای یک کلمه کلیدی خاص صفحات خود را رتبه‌بندی کنید، گوگل در URL شما به دنبال کلمه کلیدی خواهد گشت.
URL نه تنها برای گوگل مهم است، بلکه برای کاربران نیز مهم می‌باشد. کاربران URLهای کوتاه را راحت‌تر به خاطر می‌سپارند و اشتراک گذاری آن‌ها نیز آسان‌تر است.

نحوه چیدمان صفحات سایت

یکی از نکات مهم در سئو داخلی چیدمان صفحات از نظر کلمات کلیدی و اهداف آن‌ها می‌باشد. چیدمان صفحات سایت باید به گونه‌ای طراحی شود که هیچ دو صفحه جدا از همی یک کلمه کلیدی را هدف قرار ندهند. همچنین کلمات کلیدی تجاری را باید در لندینگ‌های تجاری هدف قرار داد و استفاده از آن‌ها در صفحات مقالات پیشنهاد نمی‌شود.
در کل صفحات هدف و تجاری سایت باید از سایر صفحات سایت مشخص و جدا شوند و سئو داخلی ویژه‌ای را برای کسب رتبه در این صفحات پیاده سازی کرد.

10 نکته برای بهبود سئو On-page

سئو داخلی به سایت شما کمک می‌کند تا به ترافیک بیشتری دست پیدا کنید. در اینجا 10 نکته برای بهینه سازی صفحات سایت به شما خواهیم گفت:

1. انتخاب کلمه کلیدی مناسب

سئو سایت بر اساس کلمات کلیدی عمل می‌کند. اگر می‌خواهید‌ که وب‌سایت‌تان در نتایج مورد نظر شما ظاهر شود باید کلمات کلیدی مناسبی را هدف قرار دهید.
برای یافتن کلمات کلیدی مناسب، باید فرآیند تحقیق در مورد کلمات کلیدی را انجام دهید. این فرآیند به شما کمک می‌کند بهترین کلمات کلیدی را برای کمپین خود پیدا کنید. با این کار طیف وسیعی از کلمات را بدست خواهید آورد و می‌توانید گزینه‌های موجود را مشاهده کرده و تصمیم بگیرید که کدام کلمات کلیدی برای کسب و کار شما مناسب‌تر هستند.
مناسب‌ترین کلمات، کلمات کلیدی دنباله دار یا long tailها هستند. این کلمات کلیدی شامل سه یا چند کلمه می‌شوند.
این کلمات کلیدی برای کمپین سئو از ارزش بیشتری برخوردار هستند زیرا منجر به هدایت ترافیک ارزشمند‌تری به سایت شما خواهند شد. کلمات کلیدی کوتاه که فقط شامل یک یا دو کلمه هستند، از رقابت زیادی برخوردارند و رتبه بندی برای همچین کلماتی هزینه و تایم زیادی را از شما خواهد گرفت.
فاکتور دیگری که در انتخاب کلمه کلیدی تاثیرگذار است، حجم جستجوی آن کلمه است. کلمات کلیدی با حجم جستجوی بالا را هدف قرار دهید تا وقت و هزینه‌ای که صرف می‌کنید هدر نرود.

2. کلمه کلیدی را در عنوان خود قرار دهید

انتخاب کلمه کلیدی درست بخش مهمی از سئو داخلی هر وبسایتی است. گوگل برای درک بهتر موضوع صفحات سایت به دنبال کلمات کلیدی در بخش‌های خاصی از سایت مانند عنوان صفحه می‌گردد. برای اینکه مطمئن شوید گوگل به کلمات کلیدی دسترسی دارد باید آن‌ها را در تگ عنوان صفحه خود قرار دهید.
کلمات کلیدی که نزدیک به ابتدای عنوان قرار بگیرند وزن بیشتری خواهند داشت. با این کار هم گوگل بهتر محتوای صفحه را درک خواهد کرد و هم کاربران با نگاه اول از موضوع صفحه باخبر خواهند شد.

3. بهینه سازی توضیح متا

توضیحات متا در صفحه نتایج جستجو و در بخش ریچ اسنیپت‌ها و در زیر لینک آبی قرار می‌گیرند. توضیحات متا مکان مناسبی برای قرار دادن کلمات کلیدی خود است.
توضیحات متا بر روی تصمیم‌گیری کاربران بسیار تاثیرگذار است. با نوشتن توضیح متای حرفه‌ای می‌توانید کاربران را مجاب کنید تا بر روی لینک صفحه شما کلیک کنند.
درج کلمات کلیدی در توضیحات متا به گوگل نیز کمک می کند تا صفحه شما را بهتر درک کند.

4. اضافه کردن عناصر بصری

عناصر بصری یکی از مولفه‌های اصلی درگیر کردن کاربران در صفحات سایت شما هستند. کاربران علاقه‌ای به خواندن متن‌های طولانی و خسته کننده ندارند. کاربران به دنبال راه‌های راحت‌تری برای دریافت اطلاعات مورد نظر خود می‌باشند و عناصر بصری این راحتی را برای آن‌ها فراهم کرده است.
برای درگیر کردن مخاطب‌ها می‌توانید از انواع مختلف عناصر بصری در صفحات سایت خود استفاده کنید. عناصر بصری کاربردی شامل عکس، فیلم، نمودار و اینفوگرافیک می‌باشند. استفاده از چنین المان‌هایی برای جلب توجه مخاطب‌ها و راحت‌تر کردن انتقال اطلاعات در صفحات سایت لازم هستند.
عناصر بصری بر کاهش نرخ پرش صفحات سایت نیز تاثیرگذار هستند. اگر کاربران به سایت شما وارد شوند و فقط محتوای متنی را در سرار سایت شما مشاهده کنند احتمال دارد که وب‌سایت شما را ترک کنند.
بالا رفتن نرخ پرش برای سئو سایت بسیار گران تمام خواهد شد. بالا بودن نرخ پرش به گوگل این سیگنال را ارسال می‌کند که صفحات سایت شما نتوانسته نیاز کاربران را رفع کند. از همین رو احتمال دارد که رتبه سایت شما را برای آن کلمه کلیدی بسیار کاهش دهد.

5. بهینه سازی تصاویر

هنگامی که تصویر مناسب را برای سایت خود انتخاب کردید، باید آنها را بهینه کنید. بهینه سازی تصاویر در سئو سایت تاثیرگذار است و باعث بهبود رتبه بندی می‌گردد.
برای بهینه سازی از کلمه کلیدی در نام فایل تصویر استفاده کنید. همچنین کلمه کلیدی خود را در متن جایگرین وارد کنید. این کار به شما کمک می‌کند که برای رتبه گیری برای کلمه کلیدی مورد نظر عملکرد بهتری داشته باشید.
علاوه بر جایگذاری کلمه کلیدی در اسم فایل و متن جایگزین باید ابعاد و حجم تصاویر را نیز بهینه کنید. تصاویر با حجم و ابعاد بالا موجب کند شدن سرعت لود سایت می‌گردند. در صورت کم بودن سرعت بارگذاری سایت تجربه کاربری منفی را برای کاربران رقم خواهید زد.
این موضوع برای فایل‌های ویدیویی نیز صادق است. حضور فایل‌های ویدیویی با حجم بالا موجب کند شدن سرعت سایت خواهد شد. استفاده از سایت‌های ثانویه برای میزبانی فایل‌های ویدیویی می‌تواند گزینه مناسبی برای رفع این مشکل باشد.
بهینه سازی المان‌های بصری سایت باعث افزایش سرعت بارگذاری سایت و در نتیجه بهبود تجربه کاربری خواهد شد.

6. بهبود سرعت صفحات

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر روی تجربه کاربری سرعت بارگذاری سایت است. کاربران از صبر کردن برای لود صفحات سایت بیزار هستند. اگر لود صفحه سایت شما بیش از حد طول بکشد این احتمال وجود دارد که کاربران از سایت شما خارج شوند و به سایت‌های رقیب شما بروند.
اصلاحات زیادی وجود دارد که می‌توانید برای عملکرد بهتر سرعت سایت آن‌ها را اعمال کنید. این موارد شامل فعال سازی کش مرورگر، مرتب کردن کدگذاری HTML و CSS و به حداقل رساندن ریدایرکت‌ها است.
با استفاده از ابزارهایی مانند Google Page Speed Insights و GTmetrix می‌توانید می‌توانید عملکرد صفحات سایت خود را از نظر سرعت بارگذاری بررسی کنید. در صورتی که صفحات سایت شما از سرعت لود پایینی برخوردار بودند و نیاز به بهبود سرعت بارگذاری صفحات سایت داشتید می‌توانید از خدمات بهینه سازی سرعت سایت آساوب استفاده کنید.

7. استفاده از طراحی رسپانسیو

با توجه به افزایش تعداد کاربران موبایل، گوگل توجه ویژه‌ای به طراحی رسپانسیو سایت‌ها کرده است. به همین دلیل در کنار سرعت بارگذاری صفحات سایت، داشتن وب‌سایتی که صفحات آن در دستگاه‌های موبایل به درستی نمایش داده شود تاثیر زیادی بر روی تجربه کاربری و در نتیجه افزایش رتبه بندی شما خواهد داشت.
امروزه طراحی رسپانسیو یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای بهبود سئو و کسب رتبه بندی وب‌سایت‌ها شده است. گوگل نیز به این موضوع به دقت نظارت می‌کند و رتبه سایت‌هایی که طراحی رسپانسیو نداشته باشند را در نتایج خود کاهش می‌دهد.
در صورتی که سایت شما در تبلت و موبایل به درستی نمایش داده نمی‌شود بهتر است هر چه سریع‌تر برای رفع مشکل آن اقدام کنید.

8. تولید محتوای با کیفیت

محتوا تأثیر مهمی در رتبه بندی سئو سایت شما دارد. داشتن محتوای با کیفیت باعث جذب ترافیک به سایت و کمک به عملکرد سایت برای گرفتن رتبه در نتایج جستجو می‌کند.
محتوای سایت شما باید برای مخاطبان یک ارزش ایجاد کند. محتوای شما باید به شکلی تولید شود که به سوالات مخاطبین به شکلی کامل پاسخ دهد. داشتن محتوای با کیفیت باعث نگه داشته شدن مخاطب در صفحات سایت خواهد شد و آن‌ها را با سایت شما درگیر خواهد کرد.
سعی کنید محتواهای سایت خود را مرتبط با کسب و کار خود نگه دارید و از انتشار محتوای غیر مرتبط تا حد ممکن خودداری کنید.

9. لینک‌سازی داخلی

لینک‌های داخلی راهی برای ناوبری بین صفحات و طولانی‌تر شدن زمان ماندن مخاطب‌ها بر روی سایت است.
حضور طولانی مخاطب‌ها بر روی سایت به گوگل این سیگنال را ارسال می‌کند که محتوای سایت شما برای مخاطب‌ها مفید بوده و توانسته نظر آن‌ها را به خود جلب کند. گوگل نیز در هنگام رتبه بندی سایت شما مدت زمانی را که کاربران بر روی صفحات سایت گذرانده‌اند را در نظر می‌گیرد و آن را بر روی رتبه بندی اعمال می‌کند.

10. خطاهای کراولینگ را بررسی کنید

خطاهای موجود در خزیدن می‌تواند بر رتبه بندی سایت شما تأثیر منفی بگذارد. اگر گوگل نتواند به درستی سایت شما را بخزد، برای رتبه بندی صفحات شما به مشکل برمی‌خورد. رفع خطاهای خزیدن یکی از راه های بهینه سازی سئو داخلی سایت است.

اما خطاهای خزیدن کدامند؟ این‌ها خطاهایی هستند که ربات‌های گوگل را از ورود به سایت شما باز می‌دارند. این خطاها شامل مواردی مانند لینک‌های خراب، لینک‌های داخلی ضعیف، خطاهای 404 و خطاهای نقشه سایت هستند. این موارد نه تنها بر روی ربات‌های گوگل تاثیرگذار هستند، بلکه تاثیر منفی بر روی مخاطب های شما خواهد گذاشت.

سوالات متداول در مورد خدمات سئو داخلی و بهینه سازی سایت

درخواست خدمات سئو داخلی و بهینه سازی سایت

درخواست خدمات سئو داخلی و بهینه سازی سایت

اگر نیاز به خدمات سئو داخلی دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

خدمات سئو

با استفاده از خدمات سئو، در رتبه برتر گوگل قرار بگیرید، توسط افراد بیشتری دیده شوید و فروش آنلاین خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید.

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

با استفاده از خدمات تحقیق کلمه کلیدی، عبارات استفاده شده کاربران برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما مشخص خواهد شد.

خدمات سئو محتوا

با استفاده از خدمات سئو محتوا، سرمایه گذاری مطمئنی برای افزایش بازدید و ترافیک ورودی وب‌سایت خودتان انجام دهید.

خدمات سئو تکنیکال

با استفاده از خدمات سئو تکنیکال، آنالیز کاملی از ساختار کدنویسی سایت شما انجام خواهد شد و وب‌سایت شما از نظر سرعت و رسپانسیو بودن بهینه می‌گردد.

خدمات سئو داخلی

با استفاده از خدمات سئو داخلی، آنالیز کاملی از ساختار داخلی سایت و بهینه سازی تگ‌ها و لینک‌های داخلی خواهید داشت.

خدمات لینک سازی

با استفاده از خدمات لینک سازی کمپین‌های مختلف سئو خارجی در سطح‌های مختلف با توجه به سطح رقابت و نیاز وب‌سایت انجام می‌گردد.

خدمات تدوین استراتژی سئو

با استفاده از خدمات تدوین استراتژی سئو برنامه سئو سایت خود را برای یک سال آینده در اختیار خواهید داشت.

تبلیغات گوگل

با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل کلمات کلیدی مهم شما در بازه‌های زمانی مناسب در گوگل تبلیغ شده و منجر به فروش می‌گردد.

خدمات سئو شرکتی

با استفاده از خدمات سئو شرکتی صفحات سایت شما را برای کلمه‌های کلیدی دو بخشی و تک بخشی با رقابت بسیار بالا بهینه سازی خواهیم کرد.

خدمات سئو محلی

با استفاده از خدمات سئو محلی موقعیت کسب و کار خود را در گوگل مشخص کنید و برای جستجوهای محلی رتبه‌بندی شوید.

خدمات سئو خارجی

با استفاده از خدمات سئو خارجی با آنالیز بک‌لینک رقبا و کسب سوشال سیگنال برای سایت شما پروفایل بک‌لینک شما را بهبود خواهیم بخشید.

خدمات بهبود سرعت سایت

با استفاده از خدمات بهبود سرعت سایت، سرعت لود سایت خود را افزایش دهید و تجربه کاربری عالی را برای کاربران خود ایجاد کنید.

خدمات وب‌سایت فروشگاهی

با استفاده از خدمات سئو سایت فروشگاهی، محصولات و خدمات خود را روبروی مشتریان بیشتری قرار دهید و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات مشاوره سئو

با استفاده از خدمات مشاوره سئو، استراتژی سئو سفارشی متناسب با وب‌سایت خود برای کسب رتبه‌های برتر در گوگل خواهید داشت.