خدمات سئو خارجی (Off page SEO)

در بحث بهینه سازی وب‌سایت‌ها برای موتورهای جستجو، بک لینک‌ها به عنوان یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی عمل می‌کنند. اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را در صفحه اول نتایج جستجو نمایش دهید و از مزایای بیشمار آن بهره ببرید به یک استراتژی سئو خارجی و پروفایل لینک سازی قوی نیاز دارید. با استفاده از خدمات سئو خارجی آساوب بک لینک‌های قدرتمندی برای وب‌سایت خود تهیه کنید و اعتبار دامنه و صفحات خود را افزایش دهید.

خدمات سئوی داخلی آساوب

آیا از خدمات سئو کلاه سیاه off page خسته شده‌اید و به دنبال راه حل اصولی می‌گردید؟

برای کسب رتبه اول در موتورهای جستجو و ماندن در آنجا باید از روش‌های سئو کلاه سفید استفاده کنید. اگر چه ساخت بک لینک‌های اسپم در کوتاه مدت به شما کمک ‌می‌کند که رتبه بندی خود را بهبود ببخشید، ولی این روش به شما در گرفتن رتبه شماره یک در گوگل و ماندن در آنجا کمک نخواهد کرد.
اگر به دنبال خدمات سئو خارجی اصولی هستید که در دراز مدت به شما و کسب و کارتان کمک کند، متخصصین سئو آساوب آماده شروع همکاری با شما هستند.
خدمات سئو خارجی (off page seo) آساوب به شکلی حرفه‌ای و بدون اسپم برای مشتریان پیاده سازی می‌گردد.

جزئیات خدمات سئو خارجی آساوب

خدمات سئو خارجی آساوب شامل ایجاد محتوای با کیفیت برای دریافت بک لینک از سایر وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی است و در کنار این فرآیند پروفایل بک لینک وب‌سایت شما را آنالیز خواهیم کرد و لینک‌های اسپم را از بین خواهیم برد. همچنین به صورت دستی بک لینک‌های قوی برای وب‌سایت شما ایجاد خواهیم کرد.

کسب بک‌لینک شبکه‌های اجتماعی

متخصصین ما با ایجاد محتواهای با کیفیت و منحصر به فرد برای صفحات سایت شما، به جذب بک لینک از شبکه‌های اجتماعی کمک خواهند کرد. برای مثال تیم سئو آساوب در وب‌سایت شما پست‌های وبلاگ مرتبط با ترند روز، اینفوگرافیک، راهنمای جامع آنلاین و موارد دیگری قرار خواهد داد که به کسب بک لینک به سایت شما بسیار کمک خواهد کرد.

توسعه پروفایل بک لینک

با استفاده از خدمات سئو off page آساوب، متخصص‌های سئو ما پروفایل بک لینک شما گسترش خواهند داد. مهم نیست که محصول، خدمات و یا صنعتی که در آن مشغول به کار هستید چیست، ما با استفاده از بلاگرهای حرفه‌ای و حتی بک لینک‌های خبری شبکه لینک‌های ورودی شما را گسترش خواهیم داد.

ارتقاء محتوای سایت شما

ما با ارتقاء محتوای وب‌سایت شما، آن‌ها را وایرال خواهیم کرد تا به این شکل برای شما بک لینک جذب کنیم. از کمپین تبلیغاتی گرفته تا تبلیغات فردی، تیم ما در تمام مسیر ارتقاء محتوا کنار شما خواهد بود.

تحلیل بک‌لینک‌ها

با استفاده از متخصصین سئو آساوب و پیاده سازی آنالیز سئو بر روی وبسایت شما، تجزیه و تحلیل کاملی در مورد پروفایل بک‌لینک خود بدست خواهید آورد. با استفاده از این تحلیل‌ها از نحوه بهبود بک‌لینک‌ها و رتبه‌بندی وب‌سایت خود در نتایج موتورهای جستجو مطلع خواهید شد.

Disavow کردن بک‌لینک‌ها

با استفاده از خدمات سئو خارجی بک لینک‌های غیر طبیعی و اسپم شناسایی خواهند شد و هر یک از آن‌ها را disavow خواهیم کرد تا پروفایل بک‌لینک طبیعی و قوی را برای شما شکل دهیم.

سوالات متداول در مورد خدمات سئو خارجی و بهینه سازی سایت

درخواست خدمات سئو خارجی و بهینه سازی سایت

درخواست خدمات سئو خارجی و بهینه سازی سایت

اگر نیاز به خدمات سئو خارجی دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.

چه کاری می تونیم برای شما انجام بدیم؟

خدمات سئو

با استفاده از خدمات سئو، در رتبه برتر گوگل قرار بگیرید، توسط افراد بیشتری دیده شوید و فروش آنلاین خود را به طرز چشم گیری افزایش دهید.

خدمات تحقیق کلمه کلیدی

با استفاده از خدمات تحقیق کلمه کلیدی، عبارات استفاده شده کاربران برای پیدا کردن خدمات و محصولات شما مشخص خواهد شد.

خدمات سئو محتوا

با استفاده از خدمات سئو محتوا، سرمایه گذاری مطمئنی برای افزایش بازدید و ترافیک ورودی وب‌سایت خودتان انجام دهید.

خدمات سئو تکنیکال

با استفاده از خدمات سئو تکنیکال، آنالیز کاملی از ساختار کدنویسی سایت شما انجام خواهد شد و وب‌سایت شما از نظر سرعت و رسپانسیو بودن بهینه می‌گردد.

خدمات سئو داخلی

با استفاده از خدمات سئو داخلی، آنالیز کاملی از ساختار داخلی سایت و بهینه سازی تگ‌ها و لینک‌های داخلی خواهید داشت.

خدمات لینک سازی

با استفاده از خدمات لینک سازی کمپین‌های مختلف سئو خارجی در سطح‌های مختلف با توجه به سطح رقابت و نیاز وب‌سایت انجام می‌گردد.

خدمات تدوین استراتژی سئو

با استفاده از خدمات تدوین استراتژی سئو برنامه سئو سایت خود را برای یک سال آینده در اختیار خواهید داشت.

تبلیغات گوگل

با استفاده از خدمات تبلیغات گوگل کلمات کلیدی مهم شما در بازه‌های زمانی مناسب در گوگل تبلیغ شده و منجر به فروش می‌گردد.

خدمات سئو شرکتی

با استفاده از خدمات سئو شرکتی صفحات سایت شما را برای کلمه‌های کلیدی دو بخشی و تک بخشی با رقابت بسیار بالا بهینه سازی خواهیم کرد.

خدمات سئو محلی

با استفاده از خدمات سئو محلی موقعیت کسب و کار خود را در گوگل مشخص کنید و برای جستجوهای محلی رتبه‌بندی شوید.

خدمات سئو خارجی

با استفاده از خدمات سئو خارجی با آنالیز بک‌لینک رقبا و کسب سوشال سیگنال برای سایت شما پروفایل بک‌لینک شما را بهبود خواهیم بخشید.

خدمات بهبود سرعت سایت

با استفاده از خدمات بهبود سرعت سایت، سرعت لود سایت خود را افزایش دهید و تجربه کاربری عالی را برای کاربران خود ایجاد کنید.

خدمات وب‌سایت فروشگاهی

با استفاده از خدمات سئو سایت فروشگاهی، محصولات و خدمات خود را روبروی مشتریان بیشتری قرار دهید و فروش خود را افزایش دهید.

خدمات مشاوره سئو

با استفاده از خدمات مشاوره سئو، استراتژی سئو سفارشی متناسب با وب‌سایت خود برای کسب رتبه‌های برتر در گوگل خواهید داشت.