خدمات تولید محتوا​

محتوا ابزار اصلی برای انواع روش‌های بازاریابی و تبلیغات است. هر کسب و کاری به تولید محتوای اختصاصی برای جذب مشتریان و مخاطبین خود نیاز دارد. تیم تولید محتوای آساوب با توجه به بیزینس شما تولید محتوا را به صورت شخصی سازی شده انجام می‌دهد.

انجام خدمات تولید محتوا

سفارش انجام تولید محتوا

آژانس آساوب با بهره گیری از نیروهای متخصص تولید محتوا، آماده تولید انواع محتوای دیجیتال برای رفع نیاز وبسایت‌ها و کسب و کارها به محتوای با کیفیت و یونیک می‌باشد.

خدمات تولید محتوا متنی

خدمات تولید محتوای متنی

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

ثبت سفارش محتوای متنی

با رفتن به صفحه خدمات تولید محتوای متنی، تعداد کلمات و مقاله‌‌های مورد نیاز خود را ثبت کنید.
تولید محتوای متنی
خدمات تولید محتوای گرافیکی

خدمات تولید محتوای گرافیکی

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

ثبت سفارش محتوای گرافیکی

در صفحه خدمات تولید محتوای گرافیکی می‌توانید محتوای گرافیکی مدنظر خود را انتخاب کرده و آن را سفارش دهید.
تولید محتوای گرافیکی

بازاریابی محتوایی در کسب و کار شما چه تاثیری می‌گذارد

مخاطبان شما در دنیای دیجیتال از طریق محتواهای منتشر شده شما با برندتان آشنا شده و ارتباط برقرار می‌کنند. باراریابی محتوایی با هزینه بسیار کمنر از سایر تبلیغات روی مخاطب شما تاثیر مستقیم می‌گذارد.

کسب و کار خود را با بهترین شکل به مخاطبان نشان دهید.

خدمات محتوایی آساوب

آژانس دیجیتال مارکتینگ آساوب انواع تولید محتوا را برای مشتریان خود انجام خواهد داد، خدماتی از قبیل:

محتوای صفحات اصلی سایت:

صفحات سایت از نظر محتوایی به سه دسته تقسیم بندی شده‌اند. صفحات پایه سایت که شامل صفحه اصلی، صفحه تماس با ما و صفحه درباره ما میباشند. محتوای این صفحات باید معرف برند، نشان دهنده شخصیت برند و به طور واضحی خدمات و محصولات شرکت را به مخاطب نشان دهد. محتوای این صفحات باید به شکلی تجاری تولید شود و تعامل مخاطب با سایت شما را افزایش دهد

صفحات لندیگ شما که محصولات و خدمات سایت از این صفحات به مشتریان ارائه می‌گردند. محتوای این صفحات باید یونیک باشند و با دقت برای کسب رتبه در موتورهای جستجو سئو شده باشند. محتوای استفاده شده در صفحات لندینگ باید به شکلی تبلغاتی نوشته شود و بازدیدکنندگان سایت را تعامل و خرید از شما وادارد.

تمامی وب‌سایت‌ها نیاز به یک وبلاگ در سایت دارند. محتوای قرار گرفته در این بخش بیشتر شکلی آموزشی دارند. این نوع محتوا از محتوای لندیگ متفاوت است و هدف آن آموزش و ارائه نکات مهم پیرامون خدمات و محصولات شما به شمتریان است. محتوای این صفحات بازدید کلی سایت و رتبه کلی آن در موتورهای جستجو را افزایش می‌دهند.

تولید محتوای گرافیکی:

تولید محتوای گرافیکی یا محتوای تصویری یکی از بهترین راه‌ها برای انتقال پیام به مخاطبین است. اما چرا کسب و کارها باید از این نوع محتوای استفاده کنند؟

تاثیری که تصاویر و محتوای گرافیکی بر روی مخاطبین خود می‌گذارد چندین برابر محتوای متنی است. با استفاده از المان‌های گرافیکی به راحتی و خیلی خلاصه می‌توانید پیام خود را به مخاطب انتقال دهید. خدمات گرافیکی ما شامل موارد زیر است:

  • عکاسی صنعتی از محصولات و خدمات
  • طراحی لوگو و هویت بصری
  • موشن گرافی و تدوین ویدیو
  • طراحی کاتالوگ و انواع بنر تبلیغاتی

تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی:

اصولی ترین و بهترین راه توصیه شده برای افزایش فالوور و بیشتر دیده شدن، تولید محتوای منحصر به فرد و اشتراک آن با مخاطبین است. برای تولید محتوای با کیفیت و پر بازده باید یک سیکل دایمی را طی کنیم. به این صورت که در اول هدف فعالیت در شبکه اجتماعی را بررسی می‌کنیم. سپس به شناخت کامل کسب و کار و پرسونای مشتری می‌پردازیم. بعد از بدست آوردن اطلاعات کاملی از بیزینس و شخصیت و نیازهای مشتری، تدوین استراتژی و تعیین بایدها و چهارچوب مشخصی برای محتوا شروع می‌گردد. با توجه به چهارچوب تعیین شده در سند استراتژی تولید محتوا شروع می‌گردد. آخرین قدم از بازاریابی محتوایی ارزیابی فرآیند و شناسایی نقاط ضعف و قوت و شروع و بهبود فرآیند تولید محتوا با توجه به نتایج به دست آمده از آنالیزهای صورت گرفته.

تولید ریپورتاژ خبری:

تولید محتوا برای ریپورتاژ آگهی‌ها با توجه به ماهیت تبلیغاتی آن باید به شکلی متفاوت به سایر مقالات سایت تولید شود. تیم آساوب به صورت تخصصی در زمینه تولید ریپورتاژ خبری با شرکت‌های مختلفی همکاری کرده است. تولید محتوای ریپورتاژ به شکلی استاندارد باید به گونه‌ای باشد که با کسب و کار مرتبط بوده، به برندیگ کمک کند، و تاثیری مثبت بر سئوی سایت بگذارد.

خدمات تولید محتوا چیست؟

خدمات تولید محتوای آساوب شامل فرآیندی است که با استفاده تحقیق کلمه کلیدی، تدوین استراتژی و برنامه تولید محتوایی و بهینه سازی محتوای تولید شده به گسترش کسب و کار و افزایش اگاهی از برند شما کمک خواهد کرد.

4 هدف اصلی بازاریابی محتوا

سرگرم کردن مخاطب

محتوایی که بتواند نظر مخاطب را به خود جلب کند و او را سرگرم کند، یک واکنش احساسی در افراد ایجاد خواهد کرد. محتوایی که بتواند مخاطب را سرگرم کند رفته رفته می‌تواند بر او اثر گذاری بالایی داشته باشد و پیام خود را راحت‌تر منتقل کند.

آموزش دادن

محتوای آموزشی از جنبه احساسی کمتری برخوردار است و بیشتر بر پایه منطق پایه گذاری شده است. هدف محتوای آموزشی کمک به مخاطبان در حل چالش‌هایی است که ممکن است با آنها دست و پنجه نرم کنند. مثلا ساخت محتوای آموزشی از یک نرم افزار مهندسی می‌تواند نیاز دانشجویان تازه فارق التحصیل شده را برای ورود به بازار کاری برطرف کند.

تاثیرات احساسی و فرهنگی روی مخاطب

به این نوع محتوا محتوای الهام بخش نیز گفته می‌شود. این گونه از محتوا بیشتر بر روی احساسات و باورهای مخاطب تمرکز می‌کند و برای پیاده سازی آن می‌توان از اینفلوئنسرها و سلبریتی‌ها استفاده کرد تا بیشترین اثر گذاری را داشته باشند.

هدف این نوع محتوا سوق دادن مشتری به سمت خرید محصول و خدمات است.

متقاعد کردن

هدف از تولید محتوای متقاعدکننده این است که به عنوان یک اهرم فشار نهایی را برای خرید محصول به مشتری وارد کند. برخلاف محتوای الهام بخش این نوع محتوا از طریق فکت و ارقام مخاطب را قانع می‌کند و ابهامات منطقی مخاطبان شما را برطرف می‌کنند.

چرا باید تولید محتوا را برونسپاری کرد؟

برخلاف چیزی که اکثر صاحبان مشاغل فکر می‌کنند تولید محتوا صرفا تولید متن سئو شده و مناسب نیاز مخاطب نیست. بخشی از تولید محتوا شامل تولید محتوای گرافیکی است که اثر گذاری زیادی بر روی مشتری دارد.

یکی از دلایلی که مدیران کسب و کار را مجاب به برون سپاری تولید محتوای کسب و کار خود می‌کند بحث زمان و هزینه استخدام و آموزش نیروی تولید محتوا است. استخدام نیرو و پرسنل جدید برای کسب و کارها هزینه بردار است و در صورتی که فرد مورد نظر برای تولید محتوا مهارت لازم را نداشته باشد زمان طولانی برای آموزش او باید صرف کنید. از طرفی اگر محتوای صفحات شما توسط فرد مجربی تولید شده باشد می‌تواند برای صفحات شما نرخ تبدیل قابل توجه‌ای را به همراه داشته باشد.

تیم تولید محتوای آساوب شامل متخصص‌های تولید محتوای متنی، گرافیکی، ویدیویی و … است که زیبایی ظاهر و تاثیرگذاری محتوا را با ترکیب انواع محتوا افزایش می‌دهند. برای این کار علاوه بر نیروی تولید کننده محتوای متنی نیاز به گرافیست برای زیبایی بخشی به ظاهر محتوا دارید. چون تولید متن و تولید محتوای گرافیکی دو مهارت مجزا هستند که نیاز به متخصص‌های جدا دارند.

ویژگی خدمات تولید محتوا آساوب

1-استراتژی محتوایی و تحقیق کلمه کلیدی

در ابتدا تیم تولید محتوای آساوب گپ و گفتی برای آشنایی بیشتر با کسب و کار، حوزه فعالیت و اهداف شما خواهد داشت. سپس ما به شما در طراحی و توسعه استراتژی محتوایی متناسب با کسب و کارتان کمک خواهیم کرد.

هسته اصلی استراتژی بازاریابی تحقیق کلمه کلیدی است. با استفاده از تحقیق کلمه کلیدی و پیدا کردن کلمات کلیدی که برای مخاطبین شما اهمیت دارند برای شما محتواهایی همیشه سبز تولید خواهیم کرد.

اما چگونه بهترین کلمات کلیدی را برای کسب و کار شما پیدا می‌کنیم؟

برای پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب‌ با کسب و کار شما، تیم تولید محتوای ما فاکتورهای زیادی را زیر نظر خواهد گرفت:

میزان حجم جستجو کلمه کلیدی: یکی از اصولی‌ترین راه‌های بازاریابی، هدف قرار دادن محتوا با استفاده از کلمات کلیدی پر جستجو است. اگرچه داشتن حجم جستجو بالا یک مزیت حساب می‌شود، اما در شروع کار نباید کلمات کلیدی با حجم جستجو کمتر را نادیده گرفت.

رقابت کلمه کلیدی: بسته به وضعیت سئو وب‌سایت و اعتبار دامنه شما، قرار گرفتن در رتبه‌های برتر صفحه نتایج گوگل می‌تواند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل در کنار خدمات تولید محتوا، نگاه دقیقی به سئو سایت مشتریانمان نیز می‌اندازیم و با توجه به آن دست به خلق محتوا خواهیم زد.

قصد کاربر: یکی از مهمترین نکاتی که در تحقیق کلمات کلیدی به آن توجه می‌کنیم، قصد کاربر است. اگر محتوایی ایجاد کنید که به هدفی که کاربر در پشت جستجوی کلمه کلیدی خود داشته است پاسخ ندهد، آن محتوا عملکردی برای شما نخواهد داشت.

2-توسعه محتوا

در گام بعدی خدمات تولید محتوای ما بر ایجاد یک برنامه مدیریت محتوایی متمرکز خواهد شد. در این مرحله، ما یک تقویم محتوایی برای استراتژی تولید محتوای مختص کسب و کار شما ایجاد می‌کنیم. در این مرحله بازه زمانی آماده شدن محتوا برای قرار گیری در وب‌سایت شما اعلام خواهد شد.

3-تولید محتوا

اصلی‌ترین بخش از بازاریابی محتوایی تولید محتوا است. با توجه به قابلیت‌های افراد مختلفی که در تیم تولید محتوای آساوب قرار گرفته‌اند، مانند نویسنده و طراح گرافیک انواع محتوای مورد نیاز شما را تولید خواهیم کرد.
با توجه به نیاز شما استراتژی پیش گرفته شده در برنامه تولید محتوا نیز فرق خواهد کرد. مثلا یک وبسایت‌ آموزشی نرم افزارهای گرافیکی به محتواهایی پیرامون نکات کاربردی و ترفند‌های استفاده از نرم‌افزارها نیاز دارد، اگر وب‌سایت شما یک سایت فروشگاهی است، مقالات مورد نیاز سایت‌تان شامل پست‌هایی در رابطه با کاربرد و طرز کار محصولات یا مقایسه بین محصولات مختلف شود.

4-بهینه سازی محتوا

بعد از تولید شدن محتوای مختص با کسب و کار شما، تیم سئو آساوب محتوا را برای موتورهای جستجو بهینه می‌کند. این بهینه سازی‌ها شامل انتخاب عنوان مناسب و کاربر پسند، انتخاب تگ‌های عنوان با توجه به اصول سئو و نوشتن توضیح متای جذاب خواهد بود.

نتیجه این فرآیند تولید محتوایی است که نه تنها کاربران را به خود جذب می‌کند، بلکه موتور جستجو را نیز متقاعد خواهد کرد که محتوای شما شایستگی لازم برای قرار گرفتن در رتبه اول برای پرسجوهای کلمه کلیدی مرتبط را در خود دارد.

5-ارائه گزارش ماهیانه

خدمات بازاریابی بعد از نوشتن و تولید محتوا متوقف نخواهد شد و گزارش ماهیانه‌ای از عملکرد محتوا و ROI برای شما ارسال می‌گردد.

چرا باید در بازاریابی محتوایی سرمایه گذاری کنید؟

کسب و کارهایی که می‌خواهند از طریق وب به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند، حتما باید از بازاریابی محتوایی استفاده کنند. بازاریابی محتوایی بیزینس شما را به مشتریان بالقوه سراسر دنیا متصل خواهد کرد. استفاده از بازاریابی محتوایی مزیت‌های زیادی برای کسب و کار شما دارد، از جمله:

کسب و کارتان را رشد دهید

کاربران آنلاین از اینترنت برای انجام هر کاری استفاده می‌کنند، از چت کردن و دیدن فیلم‌های آنلاین گرفته تا پیدا کردن محصولات مورد نیاز خود. علاوه بر این اکثر مصرف کننده‌ها برای یافتن اطلاعاتی درباره محصول مورد نظر خود از اینترنت استفاده می‌کنند.

اگر شما هم می‌خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید استفاده از راه‌های بازاریابی سنتی کافی نیست و باید با استفاده از بازاریابی محتوایی بیزینس خود را ارتقاء دهید.

دیده شدن در فضای آنلاین بسیار مهم است، به همین دلیل اکثر برندها دست به تولید محتوا برای برند خود میزنند. با داشتن برنامه و استراتژی محتوایی در مراحل مختلفی از قیف فروش خود با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنید.

آگاهی از برند خود را افزایش دهید

نام تجاری و برند شما یکی از با ارزش‌ترین دارایی‌های شما است. برند شما است که کسب و کارتان را تعریف می‌کند. نام برند است که یک مشتری عادی را به مشتری وفادار تبدیل می‌کند، و مصرف کننده را به خرید از برند شما تشویق می‌کند.

با خدمات بازاریابی محتوایی، می‌توانید آگاهی از برند خود را در میان مخاطبان افزایش دهید. در اصل بازاریابی محتوایی مانند سئو است و یک فرآیند مداوم محسوب می‌شود.

در حوزه و صنعت خود پیشرو شوید

وقتی مصرف کنندگان در مورد محصولی که قرار است آن را بخرند شروع به تحقیق می‌کنند، در منابع معتبر به دنبال این اطلاعات خواند بود. با خدمات مدیریت بازاریابی محتوای آساوب کسب و کار شما به یک منبع مورد اعتماد در حوزه کاری و صنعت شما تبدیل خواهد شد.

اگر بتوانید به این شکل در بین مخاطبین خود به شناخته شوید چند مزیت برای شما خواهد داشت، از جمله:

مردم به شرکت شما اعتماد می‌کنند: اعتماد مردم به برند شما به منزله یک پیروزی بزرگ برای کسب و کار شما است. برای ایجاد این اعتماد باید محتوایی منحصر به فرد و جذاب در وب‌سایت خود قرار دهید.

انتخاب برند شما توسط مخاطبین: مهمترین مزیت تبدیل شدن به یک منبع مورد اعتماد در صنعت نرخ تبدیل است. این مساله خیلی ساده است، با معروف شدن شما در حوزه کاری خود مخاطبین با شما ارتباط برقرار می‌کنند و شروع به استفاده از محصولات و خدمات شما خواهند کرد.

سوالات متداول در مورد تولید محتوا

درخواست خدمات تولید محتوای 

اگر نیاز به خدمات تولید محتوای دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

محتوای مورد نیاز