خدمات تولید محتوای متنی آساوب

تولید محتوای متنی از موارد پایه‌ای و ضروری در تولید محتوا برای انواع رسانه‌های دیجیتال است. هر نوع محتوایی شامل عکس، ویدیو، اینفوگرافیک و … که نیاز به توضیحات متنی برای درک بیشتر و رساندن مفهوم دارد، در کنار خود به محتوای متنی ویژه‌ای نیازمند است.

بخش تولید محتوای متنی آساوب که توسط نویسندگان با تجربه اداره می‌گردد، انواع محتوای متنی شامل: محتوای متنی مقالات سایت، متن لندینگ‌ها، متن ریپورتاژ آگهی، متن‌های اینستاگرام و تولید محتوای متنی سفارشی شما برای کاربرد‌های مختلف است.

خدمات تولید محتوای متنی آساوب

انواع خدمات تولید محتوای متنی

محتوای لندینگ‌ها

 تولید محتوا برای صفحات تجاری شامل محصولات و خدمات

محتوای مقالات سایت

تدوین استراتژی مقالات سایت و تولید محتوای تخصصی برای جذب ترافیک ارگانیک

متن ریپورتاژ آگهی

تولید محتوای متن ریپورتاژ و بهینه سازی لینک‌ها برای بهبود سئو

محتوای متنی اینستاگرام

شامل بیوگرافی، کپشن، متن‌های پست و استوری

هزینه تولید محتوای متنی وب‌سایت

تولید محتوا یک راه سرمایه گذاری برای جذب مخاطب بیشتر و افزایش فروش است. ما در آساوب با بهره‌گیری از متخصص‌های تولید محتوا، انواع محتوای عمومی و تخصصی را برای مشتریان خود تولید خواهیم کرد.

تولید محتوای وبلاگی

فرم سفارش تولید محتوای وبلاگی

تومان
تومان
تولید محتوای تجاری

فرم سفارش تولید محتوای تجاری

انتخاب بازه تعداد کلمات*
تعداد مقاله*
قیمت هر مقاله
قیمت نهایی

توجه داشته باشید که:

هزینه تولید محتوا با توجه به تعداد کلمات سفارش داده شده متفاوت می‌باشد. همچنین تعداد کلماتی که در ریپورتاژها به کار می‌رود بین 1000 تا 1200 کلمه است.

انواع محتوای متنی مورد نیاز وبسایت

محتوای صفحات اصلی

با درنظر گرفتن کسب و کار، اهداف کسب و کار و پرسونای مخاطبین محتوایی یونیک و منحصربه‌فردی برای صفحات شما تولید می‌کنیم. صفحه اصلی سایت شما نشان دهنده داستان شما و شخصیت برند شما است و محتوایی که در آن قرار می‌گیرد باد شخصیت برند شما را به نحو احسنت نشان دهد. همچنین در صفحه اصلی باید محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید به درستی به مخاطب نشان داده شود. صفحه درباره ما سایت بازگو کننده نحوه شروع کار برند، مسیری که تا کنون طی کرده و اهداف آن در آینده را در خود جا می‌دهد. در این بخش می‌توان اعضای شرکت و برخی از محصولات و خدمات را نیز معرفی کرد.

محتوای صفحات لندینگ

صفحات لندینگ جزء مهم‌ترین صفحات سایت هستند و می‌توان گفت هدف از ساخت هر وبسایت کسب رتبه برای این صفحات است. در این صفحات شما محصولات و خدمات خود را به مشتریان می‌فروشید. محتوای این صفحات باید به شکلی کاملا حرفه‌ای سئو شده و کلمات کلیدی جستجو شده توسط مخاطبین را به درستی نمایش دهند. گاهی اوقات صفحات لندینگ شامل برخی از نوشته‌های درون وبلاگ نیز می‌گردند. متن قرار گرفته در این صفحات باید حالتی تجاری به خود بگرید تا بتواند بیشترین بازدهی را برای کسب و کار شما داشته باشد.

محتوای وبلاگ سایت

هر سایتی برای بهبود ربته خود در نتایج گوگل و بهینه سازی خود برای موتورهای جستجو به بخش وبلاگ نیازمند است. برای نوشتن محتوای این بخش از سایت باید تحقیق کلمات کلیدی گسترده و کاملی صورت گیرد و با توجه به سوالات و نیازهای مخاطبین به تولید محتوا برای این بخش پرداخته شود. در اصل با نوشتن مقالات سئو شده و داشتن استراتژی محتوایی درست در مقالات خود یک همبستگی معنایی در سایت شما به وجود می‌آید. به بیان دیگر وبلاگ به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا متوجه شوند که وب‌سایت شما حول چه موضوعی فعالیت می‌کند و در چه زمینه‌ای خدمات و محصولات خود را ارایه می‌دهید.

چرا باید در تولید محتوای متنی سرمایه گذاری کرد

تولید محتوا به شما کمک می‌کند به افرادی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند دست پیدا کنید. در ادامه چهار دلیل که اهمیت استفاده از خدمات تولید محتوای متنی را برای هر کسب و کار ضروری می‌کند، شرح می‌‌دهیم.

1-کمک به ایجاد آگاهی از برند

تولید محتوا ابزاری ضروری برای ایجاد آگاهی از برند است. داشتن محتوای متنی غنی که از نظر گوگل برای جستجوی کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است باعث خواهد شد در نتایج موتور جستجو در رتبه‌های بالاتری دیده شوید. محتوای متنی که با کلمات کلیدی مورد نظر شما هدف گذاری و بهینه شده باشد به دیده شدن برند شما در موتور‌های جستجو کمک بسیاری خواهد کرد.

2-بازدید وب‌سایت‌ شما را افزایش خواهد داد

وقتی که از خدمات تولید محتوای متنی برای وب‌سایت‌تان استفاده می‌کنید، به افزایش بازدید وب‌سایت خودتان کمک بزرگی خواهید کرد. یکی از راه‌هایی که می‌توانید بازدید وب‌سایت خود را افزایش دهید استفاده از وبلاگ در سایت‌تان است. با استفاده از مقالات مرتبط با ترند روز حوزه کسب و کار خود، ورودی بیشتری را به وب‌سایت‌تان داشته باشید.

3-محتوای متنی باعث می‌شود در حوزه خود یکه‌تاز شوید

استفاده از محتوای متنی حرفه‌ای و قرار گرفتن در رتبه‌های برتر گوگل به شما کمک می‌کند و با تمرکز بر روی موضوعات مرتبط با کسب و کارتان نظر افراد بیشتری را به خودتان جلب خواهید کرد.
علاقه‌مند شدن کاربران به کسب و کار شما باعث می‌گردد تا به یک مرجع در حوزه کاری خود تبدیل شوید و از مزایای بیشمار آن بهره ببرید.

4-محتوا به افزایش درآمد کمک می‌کند

استفاده از خدمات تولید محتوای متنی به شما کمک می‌کند تا درآمد کسب و کار خود را افزایش دهید. از آن‌جایی که با استفاده از محتوای متنی حرفه‌ای در صنعت خود به یک مرجع تبدیل خواهید شد، به روند درآمد شما نیز کمک خواهد کرد. اگرچه این فرآیند نیاز به زمان دارد، ولی در نهایت با بولد شدن نام تجاری شما، تحول چشم‌گیری در درآمد کسب و کارتان نیز پدید خواهد آمد.

سوالات متداول در مورد خدمات تولید محتوای متنی

خدمات تولید محتوای متنی آساوب سعی در ایجاد متون تخصصی، مرتبط و بهینه شده‌ای برای هر رسانه دیجیتال دارد. با استفاده از خدمات تولید محتوای متنی می‌توانید محتوای مورد نیاز خود برای وبلاگ، صفحات اصلی و تجاری سایت، صفحه درباره ما و متن پست‌های شبکه‌های اجتماعی را به شکلی کاملا حرفه‌ای دریافت کنید.

محتوای متنی وب‌سایت از دو جهت برای هر سایتی اهمیت دارد. اول اینکه هر کاربر و بازدید کننده‌ای پس از ورود به وب‌سایت به دنبال پاسخ سوالات خود می‌گردد. در صورتی که در صفحات سایت خود محتوای متنی غنی که نیاز کاربر را رفع کند قرار داده باشید، می‌توانید او را به در سایت خود نگه داشته، تجربه کاربری خوبی را برای او رقم بزنید و کاربران را به مشتری تبدیل کنید.
دوم اینکه برای رتبه گرفتن در موتور جستجو نیاز به محتوای متنی در سایت خود دارید. ربات‌های موتور جستجو وب‌سایت شما را جستجو می‌کنند و در صورتی که صفحات شما از متن‌های غنی و مرتبطی با کلمه کلیدی مدنظرتان برخوردار باشند، شانس رتبه گرفتن صفحات‌ نیز برای کلمه‌های کلیدی بسیار افزایش پیدا می‌کند.

نرخ خدمات تولید محتوای متنی بر اساس تعداد کلمه سفارش داده شده برای هر مقاله محاسبه می‌گردد. مقالات را بر اساس نوع و تعدد کلمه دسته بندی می‌کنیم و برای هر یک قیمتی را به شکل زیر در نظر خواهیم گرفت:
مقاله تا 800 کلمه: 60 هزار تومان
مقاله 800 تا 1200 کلمه‌ای: 75 هزار تومان
مقاله 1200 تا 1700 کلمه‌ای: 90 هزار تومان
ریپورتاژ آگهی: 100 هزار تومان

تولید محتوا علاوه بر داشتن اطلاعات کافی در مورد موضوع مورد نظر به دانش محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا نیز نیاز دارد. مطمئنا مسلط شدن بر این دانش نیز وقت گیر است و نیاز به صرف زمان طولانی و تمرین زیاد دارد. اضافه کردن فرد مسئول تولید محتوا به تیم مارکتینگ نیز مشکلات و دردسرهای خودش را دارد.

بهترین انتخاب استفاده از آژانس‌های ارائه دهنده خدمات تولید محتوای متنی مانند آساوب می‌باشد که با استفاده از متخصص‌های تولید محتوا با هزینه به صرفه و در زمانی کوتاه محتوای متنی با بازدهی بالا برای وب‌سایت شما ایجاد می‌کنند.

درخواست خدمات تولید محتوای متنی

درخواست خدمات تولید محتوای متنی

اگر نیاز به خدمات تولید محتوای متنی دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.