خدمات تولید محتوای متنی آساوب

تولید محتوای متنی از موارد پایه‌ای و ضروری در تولید محتوا برای انواع رسانه‌های دیجیتال است. هر نوع محتوایی شامل عکس، ویدیو، اینفوگرافیک و … که نیاز به توضیحات متنی برای درک بیشتر و رساندن مفهوم دارد، در کنار خود به محتوای متنی ویژه‌ای نیازمند است.

بخش تولید محتوای متنی آساوب که توسط نویسندگان با تجربه اداره می‌گردد، انواع محتوای متنی شامل: محتوای متنی مقالات سایت، متن لندینگ‌ها، متن ریپورتاژ آگهی، متن‌های اینستاگرام و تولید محتوای متنی سفارشی شما برای کاربرد‌های مختلف است.

خدمات تولید محتوای متنی آساوب

انواع خدمات تولید محتوای متنی

محتوای لندینگ‌ها

 تولید محتوا برای صفحات تجاری شامل محصولات و خدمات

محتوای مقالات سایت

تدوین استراتژی مقالات سایت و تولید محتوای تخصصی برای جذب ترافیک ارگانیک

متن ریپورتاژ آگهی

تولید محتوای متن ریپورتاژ و بهینه سازی لینک‌ها برای بهبود سئو

محتوای متنی اینستاگرام

شامل بیوگرافی، کپشن، متن‌های پست و استوری

هزینه تولید محتوای متنی وب‌سایت

تولید محتوا یک راه سرمایه گذاری برای جذب مخاطب بیشتر و افزایش فروش است. ما در آساوب با بهره‌گیری از متخصص‌های تولید محتوا، انواع محتوای عمومی و تخصصی را برای مشتریان خود تولید خواهیم کرد.

توجه داشته باشید که:

هزینه تولید محتوا با توجه به تعداد کلمات سفارش داده شده متفاوت می‌باشد. همچنین تعداد کلماتی که در ریپورتاژها به کار می‌رود بین 1000 تا 1200 کلمه است.

محتوای متنی چیست؟

محتوای متنی به معنی ترکیب کردن واژگان به شکلی است که بتوانیم پیام‌ مدنظرمان را به مخاطبین خود ارسال کنیم. علاوه بر این محتوای متنی پایه و اساس سئو وب سایت می‌باشد. محتوای متنی برای کسب و کارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. محتوای متنی علاوه بر اینکه به شما اجازه می‌دهد تا جزئیات موضوع خاصی را به طور کامل بیان کنید، این اجازه را نیز به شما خواهد داد تا وب‌سایت خود را بهینه سازی کنید و به اهداف بازاریابی دیجیتالی خود دست پیدا کنید.

منظور از تولید محتوا متنی چیست؟

تولید محتوای متنی به روشی گفته می‌شود که در آن با ترکیب واژگان و ایجاد یک محتوا، بتوان به مخاطبین بیشتری دست پیدا کرد. هدف هر تولید محتوای متنی جذب مخاطبین هدف به وب‌سایت و تبدیل آن‌ها به مشتریان بالقوه می‌باشد.

با اینکه علاقه کاربران به محتواهای گرافیکی و به خصوص ویدیویی روز به روز افزایش پیدا می‌کند، اما محتوای متنی همچنان از ارزش بسیار زیادی بین کاربران برخوردار می‌باشد. همچنین محتوای متنی به شکل ویژه‌‌ای برای موتورهای جستجو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

چه وب‌سایت‌هایی باید از خدمات تولید محتوا متنی استفاده کنند؟

تمامی وب‌سایت‌ها به محتوای متنی نیاز دارند. وب‌سایتی که در آن از محتوای متنی استفاده نشده باشد، شانس بسیار کمی برای قرار گرفتن در رتبه‌بندی نتایج گوگل خواهد داشت. فرقی نمی‌کند که شما صاحب چه نوع کسب و کاری هستید و از چه وب‌سایتی استفاده می‌کنید، برای اینکه بتوانید ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهید و مخاطبین جدیدی را جذب کنید، می‌بایست که از محتوای متنی در سایت خود استفاده کنید.

تمامی وب‌سایت‌های شخصی، وب‌سایت‌های فروشگاهی، سایت‌های شرکتی، سایت‌های آموزشی و تمامی سایت‌ها به محتوای متنی یونیک و تخصصی نیاز دارند. با استفاده از خدمات تولید محتوای متنی آساوب می‌توانید محتوای متنی مورد نیاز خود را سفارش دهید.

یک محتوای متنی استاندارد حداقل باید چند کلمه باشد؟

جواب دادن به این سوال کار بسیار سختی است و در اصل جواب مشخصی را نمی‌توان برای این سوال در نظر گرفت. طول یک محتوای با کیفیت به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. عواملی که در طول محتوا دخیل هستند شامل موارد زیر می‌باشد:

  • حوزه کاری می‌تواند تاثیر بسیار زیادی را بر روی تعداد کلمات مورد نیاز شما بگذارد. در بعضی از صنایع می‌توان با 1000 کلمه نیاز مخاطب را بر طرف کرد در حالی که در حوزه کاری دیگری جزئیات بیشتری دخیل هستند و برای ایجاد محتوای عالی به 3000 کلمه یا بیشتر نیاز است.
  • هدف شما از تولید محتوا متنی برای سایت نیز بر روی طول آن بی تاثیر نخواهد بود. شاید یک محتوا چندین هدف را با هم دنبال کند. این اهداف می‌تواند شامل گسترش لیست ایمیل مخاطبان، آموزش مخاطبان، افزایش نرخ تبدیل و یا بهبود سئو سایت باشد. اهداف مختلف به معنی طول محتوای متنی متفاوت می‌باشد.
  • پرسونای مخاطب شما نیز بر روی طول محتوا می‌تواند تاثیرگذار باشد. اینکه مخاطبین برند شما را چه قشری تشکیل می‌دهند، به چه موضوعاتی علاقه‌مند هستند و چه دغدغه‌هایی دارند می‌توانند بر روی حجم محتوای متنی شما تاثیرگذار باشد.

اگر به دنبال ایجاد محتوای بلند و با بیش از مثلا 3000 کلمه هستید باید این نکته را به یاد داشته باشید که متنی که به محتوای خود اضافه می‌کنید باید در راستای جواب دادن سوالات اضافی مخاطب و حل سایر مشکلات آن‌ها باشد. صرف اینکه متنی نابجا و بحث تکراری را در محتوای صفحات خود قرار دهید کمکی به شما نخواهد کرد و حتی امکان دارد مخاطبین شما را خسته کند و آن‌ها از خواندن ادامه محتوای شما دست بکشند.

در حالت کلی می‌توان گفت که متن صفحات لندینگ شما باید بیش از 800 کلمه باشد و متن قرار گرفته در محتوای وبلاگ سایت باید دارای حداقل 1200 کلمه باشد. اما طبق برخی از مطالعات انجام شده نتایجی به دست آمده است که گوگل در اکثر اوقات به صفحاتی که دارای بیش از 3000 کلمه می‌باشند، بیشتر علاقه نشان داده است.

انواع محتوای متنی مورد نیاز وبسایت

محتوای صفحات اصلی

با درنظر گرفتن کسب و کار، اهداف کسب و کار و پرسونای مخاطبین محتوایی یونیک و منحصربه‌فردی برای صفحات شما تولید می‌کنیم. صفحه اصلی سایت شما نشان دهنده داستان شما و شخصیت برند شما است و محتوایی که در آن قرار می‌گیرد باد شخصیت برند شما را به نحو احسنت نشان دهد. همچنین در صفحه اصلی باید محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهید به درستی به مخاطب نشان داده شود. صفحه درباره ما سایت بازگو کننده نحوه شروع کار برند، مسیری که تا کنون طی کرده و اهداف آن در آینده را در خود جا می‌دهد. در این بخش می‌توان اعضای شرکت و برخی از محصولات و خدمات را نیز معرفی کرد.

محتوای صفحات لندینگ

صفحات لندینگ جزء مهم‌ترین صفحات سایت هستند و می‌توان گفت هدف از ساخت هر وبسایت کسب رتبه برای این صفحات است. در این صفحات شما محصولات و خدمات خود را به مشتریان می‌فروشید. محتوای این صفحات باید به شکلی کاملا حرفه‌ای سئو شده و کلمات کلیدی جستجو شده توسط مخاطبین را به درستی نمایش دهند. گاهی اوقات صفحات لندینگ شامل برخی از نوشته‌های درون وبلاگ نیز می‌گردند. متن قرار گرفته در این صفحات باید حالتی تجاری به خود بگرید تا بتواند بیشترین بازدهی را برای کسب و کار شما داشته باشد.

محتوای وبلاگ سایت

هر سایتی برای بهبود ربته خود در نتایج گوگل و بهینه سازی خود برای موتورهای جستجو به بخش وبلاگ نیازمند است. برای نوشتن محتوای این بخش از سایت باید تحقیق کلمات کلیدی گسترده و کاملی صورت گیرد و با توجه به سوالات و نیازهای مخاطبین به تولید محتوا برای این بخش پرداخته شود. در اصل با نوشتن مقالات سئو شده و داشتن استراتژی محتوایی درست در مقالات خود یک همبستگی معنایی در سایت شما به وجود می‌آید. به بیان دیگر وبلاگ به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا متوجه شوند که وب‌سایت شما حول چه موضوعی فعالیت می‌کند و در چه زمینه‌ای خدمات و محصولات خود را ارایه می‌دهید.

سفارش تولید محتوای متنی

برای سفارش تولید محتوای متنی از فرمی که در بالای صفحه قرار داده شده است استفاده کنید و محتوای مورد نیاز خود را سفارش دهید. متخصص‌های تولید محتوای آساوب به محض دریافت سفارش شما و انجام بررسی‌های لازم، شروع به تولید محتوای متنی سئو شده برای وب‌سایت شما خواهند کرد.

چرا باید در تولید محتوای متنی سرمایه گذاری کرد

تولید محتوا به شما کمک می‌کند به افرادی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند دست پیدا کنید. در ادامه چهار دلیل که اهمیت استفاده از خدمات تولید محتوای متنی سئو شده را برای هر کسب و کار ضروری می‌کند، شرح می‌‌دهیم.

1-کمک به ایجاد آگاهی از برند

تولید محتوا ابزاری ضروری برای ایجاد آگاهی از برند است. داشتن محتوای متنی غنی که از نظر گوگل برای جستجوی کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است باعث خواهد شد در نتایج موتور جستجو در رتبه‌های بالاتری دیده شوید. محتوای متنی که با کلمات کلیدی مورد نظر شما هدف گذاری و بهینه شده باشد به دیده شدن برند شما در موتور‌های جستجو کمک بسیاری خواهد کرد.

2-بازدید وب‌سایت‌ شما را افزایش خواهد داد

وقتی که از خدمات تولید محتوای متنی برای وب‌سایت‌تان استفاده می‌کنید، به افزایش بازدید وب‌سایت خودتان کمک بزرگی خواهید کرد. یکی از راه‌هایی که می‌توانید بازدید وب‌سایت خود را افزایش دهید استفاده از وبلاگ در سایت‌تان است. با استفاده از مقالات مرتبط با ترند روز حوزه کسب و کار خود، ورودی بیشتری را به وب‌سایت‌تان داشته باشید.

3-محتوای متنی باعث می‌شود در حوزه خود یکه‌تاز شوید

استفاده از محتوای متنی حرفه‌ای و قرار گرفتن در رتبه‌های برتر گوگل به شما کمک می‌کند و با تمرکز بر روی موضوعات مرتبط با کسب و کارتان نظر افراد بیشتری را به خودتان جلب خواهید کرد.
علاقه‌مند شدن کاربران به کسب و کار شما باعث می‌گردد تا به یک مرجع در حوزه کاری خود تبدیل شوید و از مزایای بیشمار آن بهره ببرید.

4-محتوا به افزایش درآمد کمک می‌کند

استفاده از خدمات تولید محتوا متنی برای وبسایت به شما کمک می‌کند تا درآمد کسب و کار خود را افزایش دهید. از آن‌جایی که با استفاده از محتوای متنی حرفه‌ای در صنعت خود به یک مرجع تبدیل خواهید شد، به روند درآمد شما نیز کمک خواهد کرد. اگرچه این فرآیند نیاز به زمان دارد، ولی در نهایت با بولد شدن نام تجاری شما، تحول چشم‌گیری در درآمد کسب و کارتان نیز پدید خواهد آمد.

سوالات متداول در مورد خدمات تولید محتوای متنی

درخواست خدمات تولید محتوای متنی

درخواست خدمات تولید محتوای متنی

اگر نیاز به خدمات تولید محتوای متنی دارید فرم زیر را پر کنید، کارشناسان ما خیلی زود با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

برای دریافت مشاوره از همکاران ما در آساوب لطفا فرم روبه‌رو را تکمیل نمایید.