خدمات طراحی رابط کاربری (ui)

با استفاده از خدمات طراحی رابط کاربری آساوب و با بهره‌گیری از طراحی چشم‌نواز و به روز دنیا، پیچیده‌ترین محصولات و خدمات شما را به سادگی در دسترس کاربران‌تان قرار خواهیم داد. برای جذب مشتریان و مجاب کردن آن‌ها به خرید محصولات و خدمات خود باید سیمای زیبایی از برندتان ارائه دهید.

خدمات طراحی ui آساوب

با استفاده از خدمات طراحی رابط کاربری آساوب، وب‌سایت شما را از نظر ظاهری و کارکرد بهبود خواهیم بخشید. متخصص‌های طراحی سایت آساوب، وب‌سایت شما را بر اساس شخصیت برند، حوزه کاری که در آن فعالیت می‌کنید و پرسونای مشتریان شما طراحی خواهند کرد. طرح‌های پیشنهادی ما بر پایه طرح‌های مخاطب محور است که باعث افزایش مشارکت بیشتر بازدید کننده‌ها با سایت شما خواهد شد.

ما نیازهای کاربران شما را در اولویت ایده‌های طراحی صفحات سایت قرار خواهیم داد و بر اساس آن‌ها طرح‌های قابل استفاده، سرگرم کننده و کارآمدی را برای وب‌سایت شما ایجاد می‌کنیم. ما در آساوب با بهره‌گیری از تیم‌های طراحی و توسعه وب‌سایت، طراحی ظاهر گرافیکی و پیاده سازی آن بر روی وب‌سایت را برای شما به صورت یکجا انجام خواهیم داد.

طراحی رابط کاربری وب‌سایت آساوب به چه شکل است

ما در آساوب علاوه بر زیبایی سایت، نگاه ویژه‌ای به کاربر پسند بودن و سهولت استفاده از سایت داریم. در هر کدام از پروژه‌های طراحی ui سایت، نکات زیر به دقت رعایت و پیاده سازی می‌شوند.

شناخت کامل کاربران

در گام اول به بررسی کاربران و نیاز‌های آنان می‌پردازیم. در این بخش به بررسی هدف کاربران از وارد شدن به سایت خواهیم پرداخت و با توجه به نیاز و هدف کاربر کار طراحی‌ را آغاز خواهیم کرد. ما نگاهی می‌اندازیم تا ببینیم که وب‌سایت شما چگونه می‌تواند نیاز کاربران را برطرف کند. بررسی نیاز کاربران به کسب و کارتان بسیار کمک خواهد کرد و نقشه راهی برای حرفه‌ای‌تر شدن در مسیر توسعه کسب و کارتان به شما نشان خواهد داد.

استفاده از تایپوگرافی مناسب

استفاده از فونت و ابعاد مناسب فونت در طراحی هر وب‌سایت بسیار مهم است. فونت وب‌سایت باید به شکلی باشد تا نه بسیار بزرگ باشد که مسخره به نظر بیاید و نه اینکه بسیار کوچک باشد که غیر قابل خواندن باشد. با استفاده از خدمات طراحی رابط کاربری آساوب ما فونتی که مناسب با کسب و کارتان باشد و در تمامی مرورگرها به درستی به نمایش درآید را برای سایت شما انتخاب خواهیم کرد.
علاوه بر این اندازه فونت مشخصی برای هر کدام از دستگاه‌های کامپیوتر، تبلت و موبایل جهت قرار گرفتن در وب‌سایت به شکلی واکنشگرا مشخص خواهیم کرد.

بهره‌گرفتن از تضاد رنگ‌ها

استفاده از رنگ مناسب یکی از مهم‌ترین عوامل در ایجاد رابط کاربری عالی است. متخصص‌های طراحی ما پالت رنگی که همخوانی کاملی با برندتان داشته باشد را برای قرار گرفتن در وب‌سایت شما انتخاب خواهند کرد. هر رنگی یک معنا و مفهوم دارد و استفاده درست و بجا از رنگ‌ها باعث نوازش چشم کاربران خواهد شد. با استفاده از تضاد رنگ‌ها می‌توانید توجه کاربران را به بخش خاصی از وب‌سایت خود جلب کنید. در دکمه‌ها و CTAها باید از رنگ‌هایی که تضاد کاملی با رنگ زمینه دارند استفاده کرد.

مشخص کردن المان‌های موجود در صفحه با استفاده از تضاد رنگی باعث آسان‌تر پیدا شدن آن‌ها توسط کاربران می‌شود. استفاده از این تکنیک باعث ایجاد تجربه کاربری بهتری در وب‌سایت می‌گردد که بر روی سئو و رتبه‌بندی سایت اثر مثبتی خواهد گذاشت.

قرار دادن فرم‌های جذاب در سایت

فرم‌ها بخشی از وب‌سایت هستند که کاربران با آن‌ها زیاد برخورد خواهند کرد و برای صاحبان سایت نیز از اهمیت بالابب برخوردار هستند. طراحان ui آساوب با استفاده از طراحی خاص و رنگ آمیزی چشم نواز فرم‌ها توجه هر کاربری را به فرم‌های موجود در سایت جلب می‌کنند. متن قرار گرفته در فرم‌ها نیز نکته مهم دیگری است که اکثر وب‌مسترها و طراحان سایت به آن توجه نمی‌کنند. با استفاده از متن‌ها جذاب در فرم‌ها کاربران سایت‌تان را به پر کردن و ارسال فرم‌ها ترغیب خواهیم کرد.

استفاده از طراحی مینیمال در وب‌سایت‌ها

خدمات طراحی ui آساوب تمرکز خود را بر روی طراحی مینیمال وب‌سایت و پرهیز از شلوغ کردن صفحات سایت گذاشته است. کاربران پس از وارد شدن به وب‌سایت به دنبال یافتن جواب خود هستند و از دیدن موارد اضافی مانند تصاویر متوالی، فرم‌های غیر مرتبط و ساید‌بارهای شلوغ بیزار هستند.

متخصص‌های طراحی آساوب با استفاده از طراحی مینیمال و استفاده از حداقل المان موجود، حداکثر تاثیرگذاری را بر روی مخاطبین شما خواهند گذاشت.