خدمات دیجیتال مارکتینگ

هدف ما این است که با استفاده از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال سفارشی و اختصاصی، مشتریان بیشتری را برای کسب و کارها ایجاد کنیم، فروش آن‌ها را افزایش دهیم و درآمدشان را به حداکثر برسانیم. ما سعی می‌کنیم که با تحلیل آنلاین کسب و کار شما و جمع آوری و تفسیر داده‌های موجود، معیارهایی تاثیرگذار بر روی جنبه‌های مختلف کسب و کارها، از ترافیک ورودی گرفته تا نرخ تبدیل را شناسایی و بهینه سازی کنیم.

خدمات سئوی داخلی آساوب

انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ آساوب

با استفاده از استراتژی‌های هدفمند و مبتنی بر داده، گستره مشتریان شما را توسعه خواهیم بخشید.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

امروزه بالغ بر 75 درصد کسب و کارها در دنیا بر روی بهینه سازی موتورهای جستجو یا همان سئو سرمایه گذاری کرده‌اند. با استفاده از خدمات سئو آساوب، کسب و کار شما از استراتژی سئو اختصاصی برخوردار خواهد شد و بر روی سایت شما به روزترین تکنیک‌های سئو را پیاده سازی خواهیم کرد. با استفاده از این سرویس می‌توانید در موتورهای جستجو بر رقبای خود برتری پیدا کنید و صفحات سایت‌تان را در رتبه‌های برتر به نمایش درآورید.

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

امروزه بخش عظیمی از کاربران قبل از تصمیم گیری برای خرید، ابتدا سری به شبکه‌های اجتماعی می‌زنند. شما می‌توانید از خدمات دیجیتال مارکتینگ آساوب برای تبلیغات و بازاریابی و افزایش تعامل در شبکه‌های اجتماعی برای ارتقاء کسب و کار خود استفاده نمایید. متخصصین ما برای کسب و کارها استراتژی سوشال مارکتینگ اختصاصی تدوین خواهند کرد تا نرخ تعامل، آگاهی از برند، وفاداری مشتری و رضایت مشتریان بیزینس‌ها را افزایش دهیم.

خدمات بازاریابی محتوایی

شرکت‌هایی که از بازاریابی محتوایی استفاده می‌کنند در مقایسه با سایر کسب و کارهایی که از چنین استراتژی بهره نمی‌برند، تا حدود شش برابر نرخ تبدیل بیشتری خواهند داشت. متخصصین تولید محتوای ما آماده‌اند تا با توجه به پرسونای مخاطب و مشتری شما انواع محتوای مورد نیاز کسب و کارتان را تولید نمایند. استفاده از بازاریابی محتوایی برای هر کسب و کاری مزایای بیشماری همچون بهبود سئو، افزایش بازدید کننده، جذب مشتریان بالقوه و ... به همراه خواهد داشت.

خدمات طراحی انواع سایت

طبق تحقیقات بیش از 90 درصد کاربران پس از کسب تجربه ضعیف در یک وب‌سایت، از سایت‌های رقیب موجود خرید خود انجام خواهند داد. با استفاده از طراحی یا بازطراحی حرفه‌ای و متناسب با برندتان، دیگر اسیر مشکلاتی از قبیل از دست دادن مخاطب‌ها، مشتریان بالقوه و درآمدها نخواهید شد. متخصص‌های طراحی سایت ما آماده‌اند که هر نوع وب‌سایتی که مدنظر دارید را با طراحی ui/ux منحصر به فرد بوسیله به روزترین تکنیک‌ها برای شما طراحی کنند.

خدمات بازاریابی دیجیتالی آساوب ترکیبی از خدمات بازاریابی وب شامل سئو، PPC، طراحی وب‌سایت، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا می‌باشد. استفاده هدفمند و صحیح از این خدمات می‌تواند باعث رشد فوق‌العاده کسب و کار شما شود.

در صورت استفاده از دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما ابعاد جدیدی به خود خواهد گرفت و با گسترش کسب و کار، اعضای تیم و رسیدن به دست آورد‌های شگفت انگیز این پتانسیل را به دست خواهید آورد که به رهبر بازار خود تبدیل شوید.

اهمیت استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ

روش‌های بازاریابی دیجیتالی نسبت به روش‌های سنتی از مزایای گسترده‌تری برخوردار می‌باشند. در این بخش می‌خواهیم مزایای شگفت انگیزی را که خدمات دیجیتال مارکتینگ در اختیار کسب و کارتان قرار می‌دهد را برای شما شرح دهیم.

 

بازاریابی دیجیتالی مقرون به صرفه است

خدمات دیجیتال مارکتینگ مقرون به صرفه می‌باشد و نسبت به روش‌های بازاریابی سنتی از انعطاف بسیار بالاتری برخوردار است. برای موفقیت در روش‌های بازاریابی سنتی، بیزینس‌ها می‌بایست که سرمایه گذاری بزرگی را انجام دهند، مثلا انجام تبلیغات تلویزیونی که هزینه بسیار بالایی را به کسب و کارشان تحمیل می‌کند.

اما روش‌های دیجیتال مارکتینگ متفاوت عمل می‌کنند. در روش PPC تنها زمانی مبلغی را پرداخت خواهید کرد که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند. با استفاده از تکنیک‌های سئو نیز می‌توانید صفحات سایت خود را در رتبه بندی‌های برتر موتور جستجو قرار دهید و از ترافیک ارگانیک رایگان برخوردار شوید.

 

نتایج قابل اندازه گیری می‌باشند

یکی از مزایای بازاریابی دیجیتال این است که از اینترنت و فناوری‌های دیجیتال استفاده می‌کند. به همین دلیل ردیابی آن کاری ساده و آسان‌تری خواهد بود. ابزارهای گوناگونی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید کمپین‌های دیجیتالی خود را ردیابی کنید. چنین چیزی در روش‌های سنتی بازاریابی غیر ممکن می‌باشد.

چنین قابلیتی به کسب و کارها این امکان را می‌دهد تا راه‌حل‌های بازاریابی آنلاین خود را ردیابی کنند و با استفاده از نتایج بدست آمده کمپین‌های خود را بهبود ببخشند و از تکنیک‌های بهینه شده‌تری استفاده نمایند.

 

دیجیتال مارکتینگ انعطاف پذیر است

با استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ می‌توانید به سرعت تغییرات مدنظر خود را پیاده سازی کنید و ایده‌های نو و خلاقانه‌ای را امتحان نمایید. در روش‌های سنتی بازاریابی انجام چنین کاری غیر ممکن است. برای مثال یک بیلبورد تبلیغاتی را در نظر بگیرید، تغییر طرح و متن قرار گرفته بر روی بیلبوردها تا پایان زمان کمپین امکان پذیر نمی‌باشد.

 

وابسطه نبودن به مکان و جغرافیا

در صورت استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغ و بازاریابی کسب و کار خود، هر کاربری در هر جای دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند کسب و کار شما را پیدا کند. امروزه اکثر مردم به اینترنت دسترسی دارند. در ضمن بیشتر مردم از اینترنت برای یافتن و خرید انواع محصولات و خدمات مورد نیاز خود استفاده می‌کنند.

خدمات دیجیتال مارکتینگ این امکان را به کسب و کارها می‌دهد تا افرادی را که به حوزه کاری آن‌ها علاقه‌مند هستند و در مورد آن تحقیق می‌کنند، یا به خدمات یا محصولاتی مشابه با محصولات‌شان علاقه‌مند می‌باشند را، فارق از محل زندگی و جغرافیا به خود جذب کنند.